در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 576459 تاریخ : 1400/01/16-17:18:22
,1,
حمایت 8800 میلیاردی بانک صادرات ایران از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا

طی سال گذشته صورت گرفت

حمایت 8800 میلیاردی بانک صادرات ایران از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا

کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در سال 99 بالغ بر 8800 میلیارد ریال از بانک صادرات ایران تسهیلات حمایتی دریافت کردند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، بیش از 57 هزار کسب و کار آسیب دیده از بیماری کرونا از ابتدای خرداد تا پایان سال 99 از بانک صادرات ایران هشت هزار و 858 میلیارد ریال تسهیلات حمایتی گرفتند.

کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در استان خراسان رضوی طی سال گذشته با دریافت نزدیک به شش هزار و 200 فقره تسهیلات به ارزش بالغ بر 934میلیارد ریال از بانک صادرات ایران، در بین سایر استان های کشور رکورددار دریافت این تسهیلات بوده اند.
استان های خراسان رضوی، فارس، گیلان، کرمان، چهار محال و بختیاری، تهران، کرمانشاه، مازندران، لرستان و اصفهان، به ترتیب 10 استان با بیشترین میزان دریافت این تسهیلات در سال 99 بوده اند.
بانک صادرات ایران همزمان با آغاز طرح سراسری حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا و به منظور کمک به حفظ و افزایش اشتغال و تداوم فعالیت در واحدهای تولیدی فعال آسیب دیده از شیوع این بیماری، از خرداد ماه سال گذشته پرداخت تسهیلات به این بخش را به صورت جدی در دستور کار قرار داد.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 182
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران