جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522252 تاریخ : 1399/08/12-16:17:57
,2,10030,
حمایت 400 میلیاردی بانک کشاورزی از پروژه بزرگ تولید قارچ در استان خوزستان

بانک کشاورزی، حامی تولید کنندگان و کارآفرینان

حمایت 400 میلیاردی بانک کشاورزی از پروژه بزرگ تولید قارچ در استان خوزستان

استان خوزستان در جنوب غربی ایران به کرانه خلیج فارس نشسته است و نه تنها مهمترین مرکز تولید نفت کشور به شمار میرود که ازنظر تاریخی ، قدیمی ترین منطقه فلات ایران واز نظر تولید محصولات کشاورزی و نخیلات از مهم ترین استانهای کشور محسوب می شود.

به گزارش بانک و صنعت، شرکت کشاورزی جلگه دز در شهرستان دزفول ،از جمله شرکتهای موفقی است که با تسهیلات بانک کشاورزی به بهره برداری رسیده و با تولید چشمگیر قارچ خوراکی ،زمینه اشتغال1600 نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم فراهم و به همین دلیل ، نقش مهمی در توسعه پایدار و رونق اقتصادی منطقه ایفا کرده است . این اشتغال زایی ، علاوه بر تاثیر مستقیم در کاهش نرخ بیکاری در استان خوزستان، بخش عمده ای از نیاز منطقه و کشور به محصول قارچ و کمپوست را برطرف کرده است.

غلامعلی اسلامی زاده مجری پروژه جلگه دز درباره مزایای پروژه تولید قارچ خوراکی گفت : از سال1373 تولید قارچ خوراکی و اسپان(بذر قارچ خوراکی) را با ظرفیت 200 تن آغاز کردیم و با تسهیلات400 میلیارد ریالی بانک کشاورزی، بستر مناسبی برای تولید انبوه قارچ خوراکی فراهم ساختیم . هم اکنون ظرفیت تولید را به 4600 تن قارچ خوراکی ،1000تن بذر قارچ خوراکی و 50 هزار تن کمپوست فاز 3 ،بخش عمده ای از نیاز منطقه را تامین کردیم.

مجری طرح افزود :بنا داریم با اجرای طرح توسعه ،میزان تولید قارچ خوراکی را به 10هزارتن در سال افزایش دهیم .ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 202
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران