در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 532957 تاریخ : 1399/09/15-16:28:46
,2,
حمایت 11 میلیاردی بانک کشاورزی از راه اندازی مجموعه تولیدی ایران نشاء در البرز

حمایت 11 میلیاردی بانک کشاورزی از راه اندازی مجموعه تولیدی ایران نشاء در البرز

استان البرز همواره در اقتصاد ایران به عنوان یک استان استراتژیک شناخته می شود. همسایگی با چهار استان مهم صنعتی کشور و قرار گرفتن در مسیر 14 استان کشور، همجواری با پایتخت، تراکم جمعیتی بالا و ارتباط نزدیک با یک بازار حدوداً 20 میلیون نفری و استقرار بخش زیادی از صنایع مهم و برندهای ملی در این استان از جمله شاخص هایی است که گویای این وضعیت استراتژیک است. در استان البرز در بخش کشاورزی ، بیش از نیمی از اراضی کشاورزی تحت کشت زراعی است و بسیاری از این اراضی از پتانسیل خوبی برای توسعه کشت گلخانه ای برخوردار است.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی در شهر محمدشهر استان البرز ، مجموعه تولیدی ایران نشاء ، در زمینی به مساحت 5 هزار متر مربع وبا حمایت 11 میلیارد و 335 میلیون ریالی بانک کشاورزی احداث و راه اندازی شده است.

مجید سلیمیان ،مدیر مجموعه ایران نشاء ضمن تاکید بر حمایت 11 میلیارد و 335 میلیون ریالی بانک کشاورزی گفت : این گلخانه از اواخر سال 98 با وجود تورم اقتصادی بالا به بهره برداری رسید.

مدیر مجموعه ایران نشاء افزود: با پشتیبانی بانک کشاورزی و به همت مدیر و کارشناسان متخصص، کوشا و کارآفرین مجموعه تولیدی ایران نشاء ، توان ظرفیت تولید 5 میلیون نشاءدر هردوره ( یک ماه تا 40روز ) و ایجاد اشتغال برای حداقل 10 نفر بصورت ثابت و تعداد 20الی 25 نفر پیمانکار، در تامین نشاء صیفی کاران سراسر کشور از جمله استان های هرمزگان ،قزوین ،البرز نقش به سزایی دارد .

این گزارش می افزاید:در شرایط بحرانی موجود برای مقابله با تنش آبی، توسعه کشت محصولات گلخانه ای به عنوان جایگزین مناسبی برای کشت سنتی و راه موثری برای برون رفت از چالش جدی کمبود آب است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 198
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران