تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514312 تاریخ : 1399/03/24-12:18:16
,15,
حمایت پارک فناوری پردیس از اجرای پروژه های پژوهش و فناوری صنایع دولتی کشور

مدیر کل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پارک فناوری پردیس خبر داد؛

حمایت پارک فناوری پردیس از اجرای پروژه های پژوهش و فناوری صنایع دولتی کشور

مدیرکل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پارک فناوری پردیس گفت: به منظور توسعه توانمندی شرکت های دانش بنیان و فناور در اجرای پروژه های پژوهش و فناوری دستگاه های اجرایی، پارک فناوری پردیس از اجرای پروژه های فراخوان شده در سامانه عرضه و تقاضای پژوهش و فناوری(ساتع)، حمایت کند.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، احمد عسگری مدیرکل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پارک اظهار داشت: شرکت های دانش بنیان و فناور می توانند با مراجعه به سایت Sate.atf.gov.ir، اولویت های پژوهشیِ ثبت شده توسط دستگاه های اجرایی و شرکت های دولتی را بررسی کنند.

وی افزود: متقاضیان در صورت توانمندی در اجرای هر یک از پروژه ها می توانند پروپوزال پروژه را برای بررسی، اخذ مشاور و حمایت، به آدرس Alipour@techpark.irارسال نمایند. اداره کل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پس از بررسی، از شرکت های توانمند به منظور معرفی و اجرای پروژه در دستگاه های اجرایی حمایت خواهد کرد.

شایان ذکر است، متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با آقای علی پور به شماره 76250250 داخلی 2325-2308 تماس حاصل کنند.

گفتنی ست، شرکت های غیر عضو پارک فناوری پردیس نیز می توانند از این حمایت برخوردار شوند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران