زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514520 تاریخ : 1399/03/26-18:00:04
,2,22,
حمایت ویژه بانک توسعه تعاون استان البرز از شرکت های شهرک صنعتی اشتهارد

حمایت ویژه بانک توسعه تعاون استان البرز از شرکت های شهرک صنعتی اشتهارد

بانک توسعه تعاون استان البرز از شرکت های شهرک صنعتی اشتهارد به عنوان یکی از بزرگ ترین شهرک های صنعتی کشور به صورت ویژه حمایت می کند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، علی غیاثی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان البرز در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی اشتهارد گفت: حمایت از شرکت های فعال مستقر در شهرک های صنعتی از اولویت های بانک بوده و مجموعه مدیریت بانک همواره پشتیبان بخش های تولیدی اقتصاد می باشند. وی طی بازدید از شرکت های کارتن خورشید، داروسازی فندا و چرم ستاره وطن اظهار داشت: این شرکت ها از مشتریان قدیمی و ثابت بانک می باشند و طی سال های اخیر از خدمات ویژه بانکی و اعتباری بانک توسعه تعاون استفاده نموده اند. امید است با ارائه خدمات مطلوب به واحدهای تولیدی و صنعتی؛ فرآیندهای مرتبط با راهبرد رونق و جهش تولید تقویت گردیده و سطح اشتغال در این بخش ها افزایش یابد.

وی بابیان اینکه حضور بیش از 700 واحد فعال در این شهرک صنعتی سبب تبدیل این شهرک به عنوان یکی از قطب های مهم صنعتی کشور شده است گفت: کارآفرینان، تعاونگران و تولیدکنندگان برای تداوم سطح مناسب تولید، نیازمند تزریق سرمایه و حمایت ویژه هستند و با توجه به جایگاه و رسالت سیستم بانکی کشور در زمینه حمایت از تولید، این بانک مطابق راهبردهای اصلی خود، به جایگاه ویژه ای در میان مؤسسات مالی به لحاظ ارائه خدمات تسهیلاتی و بانکی به واحدهای فعال در شهرک صنعتی اشتهارد دست یافته است.
غیاثی همچنین اظهار داشت: بانک توسعه تعاون استان البرز با تمام توان و ظرفیت آماده ارائه خدمات مالی و اعتباری به شرکت های مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد و سایر شهرک های صنعتی استان می باشد، تا شاهد پیشرفت روزافزون استان و افزایش سرانه اشتغال در جهت افزایش توان تولید آن ها باشیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران