تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312311 تاریخ : 1396/10/06-12:38:48
,5,
حمایت مجلس از 3گانه های توسعه در صنعت پتروشیمی

حمایت مجلس از 3گانه های توسعه در صنعت پتروشیمی

جذب سرمایه گذاری های جدید، استفاده از فناوری های روز جهان و بهره گیری از دانش نیروهای کار آمد از مهمترین ارکان توسعه صنعت پتروشیمی است و مجلس از آنها حمایت می کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛ سیدعلی ادیانی راد ، نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که صنعت پتروشیمی برای توسعه هرچه بیشتر به حمایت‌های مجلس و دولت نیازمند است، گفت: شرکت ملی صنایع پتروشیمی طی چند سال گذشته پیشرفت‌های قابل قبولی در بخش های مختلف داشته و در تقویت زیرساخت‌ها موفقیت‌های خوبی نیز کسب کرده است و امید است این شرکت بتواند بیش از گذشته در راه توسعه صنعت پتروشیمی نقش آفرین باشد.

وی با تاکید بر حمایت مجلس از صنعت پتروشیمی افزود: صنعت پتروشیمی کشورمان به دلیل مزیت خوراک و وجود زیرساخت های مطلوب از جذابیت های بالایی برای سرمایه گذاری برخوردار است و در صورت فراهم شدن شرایط و تسهیل فرایند حضور سرمایه گذاران این صنعت پیشرو می تواند میزبان سرمایه گذاری های گسترده داخلی و خارجی باشد.
ادیانی راد با بیان این که 90 درصد فعالیت‌های مربوط به حوزه پتروشیمی دراختیار بخش خصوصی است، گفت: صنعت پتروشیمی کشور برای توسعه هرچه بیشتر و رسیدن به هدف های پیش بینی شده به حمایت‌ از سوی متولیان امر نیازمند است.
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد که روند مطلوب در صنعت پتروشیمی به نفع افزایش جذب سرمایه در کشور ادامه یابد و شاهد جهش در این صنعت باشیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 164
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران