در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512657 تاریخ : 1399/02/22-16:23:51
,2,
حمایت مالی موثر نظام بانکی از بخش کشاورزی با پیشقراولی بانک کشاورزی

مدیرعامل بانک کشاورزی تبیین کرد:

حمایت مالی موثر نظام بانکی از بخش کشاورزی با پیشقراولی بانک کشاورزی

حمایت مالی موثر از بخش کشاورزی که از سوی نظام بانکی و با پیشقراولی بانک کشاورزی انجام می شود، از نمونه های بارز و روشن تامین مالی تولید است و رشد بسیار خوب بخش کشاورزی در سال های اخیر نشان می دهد که نظام بانکی توانسته است به مسئولیت خود در این زمینه عمل کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی که در نشست مشترک مسئولان نظام بانکی کشور با دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور حضور داشت، ضمن بیان مطالب فوق به بیان دغدغه ها و مشکلات شبکه بانکی پرداخت و اضافه کرد:پرداخت تسهیلات بدون محدودیت برای مکانیزاسیون کشاورزی در سراسر کشور، پرداخت تسهیلات و اجرای 1300 هکتار گلخانه در سال 1398، پرداخت هزاران میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای طرح ملی خرید تضمینی گندم و پرداخت بالغ بر 10 هزار میلیارد تومان تسهیلات طرح توسعه اشتغال روستایی ، فقط بخشی از عملکرد بانک کشاورزی در این زمینه است.

وی افزود: کار بزرگ نظام بانکی که کمتر دیده می شود، کارآمدی ابزارها و روش های روزآمد تجهیز منابع در مقایسه با سایر بازارهاست. چرا اداعا می کنیم که این ابزارها کارآمدند، چون واسطه گری مالی تضعیف شده وسپرده های سرمایه گذاری بانک ها برای مردم جذاب هستند و قسمت اعظم نقدینگی را تشکیل می دهند تا جایی که حتی بانک کشاورزی به عنوان یک بانک تخصصی با کار موثر در این زمینه توانسته در سال های اخیر به طور متوسط سالانه 200 هزار میلیارد ریال منابع جدید تجهیز کند.

خدارحمی تصریح کرد: کار مهم دیگر بانک ها در شرایط سخت اقتصادی سال های اخیر، همراهی با فعالان اقتصادی و تغییر سررسید و امهال مطالبات آن ها است که در این شرایط بسیار مهم است.

مدیرعامل بانک کشاورزی اظهار داشت: در انجام این مسئولیت ها، ما به میزان خوبی از حمایت و همراهی بانک مرکزی و بخش های اقتصادی دولت برخوردار بوده ایم که از این بابت تشکر می کنیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران