صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520150 تاریخ : 1399/07/05-12:50:58
,17,
حمایت خانه صنعت، معدن و تجارت ایران از وزیر پیشنهادی صنعت

حمایت خانه صنعت، معدن و تجارت ایران از وزیر پیشنهادی صنعت

اعضای هیات رئیسه خانه صنعت، معدن و تجارت ایران طی بیانیه ای خطاب به نمایندگان مجلس، ضمن حمایت از انتخاب علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی صنعت، اعلام کردند: جنگ اقتصادی نیازمند فرماندهانی شایسته، کارآزموده و از خودگذشته است.

به گزارش بانک و صنعت، در این بیانیه آمده است: با توجه به انتظارات عمومی و شرح وظایف قانونی، وزارت صنعت، معدن و تجارت وزنه تعادل و هماهنگ کننده و تسریع و تسهیل کننده بخش عمده ای از فعالیت های اقتصادی در سه حوزه تخصصی بزرگ تولیدی و تجاری کشور است و وزیر مربوطه نیز به عنوان نقطه ثقل و صدر مدیران ارشد این وزارتخانه، امر مهم هماهنگی و هم افزایی و اتخاذ بهترین تصمیمات برای حفظ منافع ملی در عین حفظ منافع ممکن و حداکثری گروه های مختلف صنعتی، معدنی و تجاری در این چارچوب را در اقتصاد ملی، عهده دار است.

در ادامه بیانیه آمده است: خبر معرفی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت به مجلس شورای اسلامی در پی ابراز نگرانی ها و دغدغه های فعالان صنعتی و معدنی کشور، آن هم پس از حدود پنج ماه بلاتکلیفی در تعیین وزیر مستقیم مرتبط با امور تولید در سال «جهش تولید»، قدری مایه امیدواری است، اما این امید زمانی پرفروغ تر شده که رئیس جمهوری، فردی از جنس ایثار و شهادت، جانبازی سرفراز از همرزمان و هم نسلان سرداران عالیقدر شهید حسین خرازی، احمد متوسلیان، حسن باقری، احمد کاظمی و قاسم سلیمانی، مدیری آزمون پس داده در کسوت استانداری دو استان وسیع و پهناور صنعتی و معدنی و دارای سوابق درخشان مدیریتی بنگاه های اقتصادی و تولیدی را به عنوان وزیر به محضر مجلس شورای اسلامی معرفی کرده است.

خانه صنعت، معدن و تجارت ایران به عنوان تشکل تخصصی فراگیر بخش صنعت و معدن کشور، وظیفه خود می داند ضمن تشکر از حُسن انتخاب رئیس جمهوری، با توجه به سوابق مدیریت دولتی ارزنده و شایان توجه «علیرضا رزم حسینی»، وی را با توجه به تجربه های شایان تقدیر در مدیریت واحدهای تولیدی دولتی و خصوصی، دردآشنا و راهگشای مشکلات عرصه تولید می داند.

بیانیه خانه صنعت، معدن و تجارت ایران می افزاید: اعضای هیات رئیسه خانه صنعت، معدن و تجارت ایران از نمایندگان خانه ملت خواستند تا با رأی مثبت و قاطع خود به این مدیر، علاوه بر تعیین تکلیف بیش از یکصد هزار واحد صنعتی و معدنی، بارقه امید به کار و تلاش و جهاد اقتصادی را به دل کارآفرینان بازگردانند، زیرا جنگ اقتصادی نیازمند فرماندهانی شایسته، کارآزموده و از خودگذشته است.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری روز سه شنبه در نامه ای به مجلس شورای اسلامی علیرضا رزم حسینی را به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت معرفی کرد.

رزم حسینی در دولت تدبیر و امید استاندار استان های خراسان رضوی و کرمان بوده است. او از فرماندهان لشکر ثارالله در هشت سال دفاع مقدس و نیز قائم مقام شهید والا مقام حاج قاسم سلیمانی در مقطعی از دفاع مقدس بود و یکی از افتخاراتش ایثارگری و دریافت نشان فتح است.

رزم حسینی سابقه مدیریت چند شرکت بزرگ، عضویت در هیات مدیره چند واحد تولیدی و فعالیت های بازرگانی را در کارنامه خود دارد. او عضو هیات مدیره چند واحد معدنی بوده و با امور صنعت، معدن و تجارت آشنایی کامل دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 125
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران