همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 349034 تاریخ : 1397/02/27-15:44:52
,1,
حمایت بزرگترین بانک خصوصی کشور از تولید و اشتغال پایدار در «نصف جهان»

حمایت بزرگترین بانک خصوصی کشور از تولید و اشتغال پایدار در «نصف جهان»

حمایت از بخش‌های مختلف تولیدی و صنعتی، کمک به حفظ اشتغال پایدار و تامین مالی صنایع بزرگ و مادر در کنار توجه به رسالت‌های اجتماعی در مناطق کمتر توسعه یافته از جمله اهداف و برنامه‌های بانک صادرات ایران در استان اصفهان طی سال 96 بوده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل ازروابط عمومی بانک صادرات ایران، تمرکز بر حفظ و تداوم تولید و تثبیت اشتغال پایدار در صنایع بزرگ و حمایت از کارخانجات زیر مجموعه و خریداران محصولات شرکت‌های بزرگ تخصصی مادر در زمینه فولاد و پتروشیمی، قطعه‌سازی خودرو، کارخانجات و شرکتهای ریسندگی و بافندگی، پیمانکاران ساختمانی و انبوه سازان دولتی و غیر دولتی همزمان با عمل به برنامه‌های اقتصاد مقاومتی از جمله مهمترین ماموریت مدیریت شعب بانک صادرات ایران در استان اصفهان بوده است.

بنا براین گزارش، این بانک با هدف تامین سرمایه در گردش واحدهای بزرگ تولیدی کشور از جمله فولاد مبارکه، ذوب آهن اصفهان و همچنین شرکت های تولیدکننده پایین دستی مرتبط، نقش محوری در سرمایه در گردش این واحدها بر عهده دارد. بخش های بزرگی از 700 شرکت تولید کننده فرش ماشینی و کارگاه‌های ریسندگی و بافندگی در قطب صنعتی کشور در این استان را نیز شعب بانک صادرات ایران حمایت می کنند.
مدیریت شعب بانک صادرات اصفهان در راستای حمایت از  طرح های بزرگ ساخت و ساز مسکن، تاکنون 526 واحد مسکن مهر را تامین مالی کرده و اجرای طرح های توسعه ای برخی صنایع شیمیایی و پتروشیمی این استان نیز با مشارکت و حمایت بانک صادرات ایران انجام گرفته است. همچنین قطعه سازان خودرو، پالایشگاه نفت اصفهان، برخی شرکتهای داروسازی و بخش های مختلف مهندسی و خدماتی در حوزه فولاد در این استان نیز توانسته اند همچنان از منابع مالی بانک صادرات ایران برای تقویت تولیدی و پایدار نگاه داشتن نرخ اشتغال خود بهره ببرند.
همچنین این بانک در راستای عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی طی سال 96 بالغ بر 2680 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است. در این راستا، اعطای 1078 فقره وام بهسازی و نوسازی مسکن روستایی، بالغ بر 308 فقره وام ایجاد مشاغل خانگی به معرفی‌شدگان نهادهای حمایتی، پرداخت 1600 فقره وام خرید و ساخت مسکن خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان، اهدای 22 مورد وام قرض‌الحسنه برای آزادی زندانیان معسر و پرداخت 137 فقره وام رونق تولید به بنگاه‌های کوچک و متوسط از جمله این موارد بوده است.
علاوه بر این، بانک صادرات ایران در راستای کمک به سنت حسنه ازدواج با پرداخت 9758 فقره وام ازدواج و تهیه جهیزیه به ارزش بالغ بر 1048 میلیارد ریال به کمک جوانان این استان شتافته است.
شایان ذکر است، مانده تسهیلات بیش از 74 هزار میلیارد ریالی این بانک در استان اصفهان تا پایان اسفند ماه سال 96 نشان می‌دهد که بیش از 14.6 درصد از تسهیلات اعطایی شبکه بانکی در این استان توسط بانک صادرات ایران در اختیار بخش‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی قرار گرفته و نتایج مثبتی بر جای نهاده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران