صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518957 تاریخ : 1399/06/15-17:11:47
,1,
حمایت بانک صادرات ایران از سازندگان مسکن

?طرح «طراوت مسکن» عملیاتی شد؛

حمایت بانک صادرات ایران از سازندگان مسکن

بانک صادرات ایران در آستانه ورود به شصت و نهمین سال فعالیت خود، برای رونق تولید مسکن، از طرح اعتباری «طراوت مسکن» رونمایی کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک با هدف رونق تولید واحدهای مسکونی، طرح «طراوت مسکن» را همزمان با ورود به شصت و نهمین سال فعالیت خود ارائه کرده است. بر اساس این طرح، سازندگان واحدهای مسکونی تا حداکثر 20 واحد، می¬توانند با گشایش اعتبارات اسناد ریالی مدت دار صادره توسط شعب بانک صادرات ایران، مصالح مورد نیاز خود را از تولیدکنندگان و فروشندگان مصالح ساختمانی به صورت نسیه 12 تا 18 ماهه خریداری کنند.
متقاضیان برای استفاده از تسهیلات این طرح، در دو مرحله پی ریزی و پس از پیشرفت 50 درصد پروژه، می توانند از شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور، خواستار گشایش اعتبارات اسنادی ریالی شوند.
اعتبارات اسنادی ریالی قابل دریافت در قالب این طرح، در مرحله اول (پی ریزی)، 18 ماهه و در مرحله دوم (پس از اجرای 50 درصد عملیات) 12 ماهه است.
این طرح برای احداث حداکثر 20 واحد مسکونی قابل اجراست. مبلغ اعتبار اسنادی مورد نیاز بر اساس اعتبارسنجی تعیین می شود و وثیقه اعتبارات اسنادی، ترهین از محل اجرای طرح یا وثیقه ملکی خارج از طرح خواهد بود.
فروشندگان و تولیدکنندگان مواد اولیه و مصالح ساختمانی می توانند اعتبار اسنادی داخلی را در شعب بانک صادرات ایران در قالب طرح خرید دین تنزیل کنند.
بانک صادرات ایران در سال «جهش تولید» اجرای طرح های اعتباری با هدف رونق تولید را در اولویت قرار داده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 176
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران