جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522639 تاریخ : 1399/08/25-14:00:56
,2,
حمایت بانک توسعه تعاون از فعالان گردشگری و صنایع دستی استان البرز

حمایت بانک توسعه تعاون از فعالان گردشگری و صنایع دستی استان البرز

بانک توسعه تعاون در راستای حمایت از هنرمندان صنایع دستی و همچنین سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری، تفاهم نامه ای با اداره میراث فرهنگی و گردشگری استان البرز منعقد کرد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی بانک توسعه تعاون، این تفاهم نامه به منظور ایجاد و گسترش تعامل و همکاری برای ارائه خدمات بانکی به معرفی شدگان از طرف اداره کل گردشگری و میراث فرهنگی البرز منعقدشده است.

به این منظور کمیته راهبری با حضور یک نماینده از هر یک از نهادهای مربوط برای تهیه و تدوین ضوابط اجرایی مفاد این تفاهم نامه و نظارت بر امور اجرایی تشکیل شد.

سقف تسهیلات عمومی و اختصاصی ارائه شده مطابق باسیاست های اعتباری جاری بانک خواهد بود. بر اساس این تفاهم نامه مقرر شد تا اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز متقاضیان دریافت تسهیلات را شناسایی و به بانک توسعه تعاون معرفی کند. متقاضیان نیز با مراجعه و تکمیل مدارک مربوط با توجه به اولویت و ضوابط موفق به دریافت تسهیلات شوند.

لازم به ذکر است، بانک توسعه تعاون حمایت از هنرمندان و تولیدکنندگان صنایع دستی و هنرهای سنتی و همچنین سرمایه گذاران بخش خصوصی در بخش احداث و راه اندازی طرح ها و پروژه های اقامتی، پذیرایی و گردشگری را جزو خط مشی و مسئولیت های خود می داند و بر همین اساس نیز تسهیلات لازم را در اختیار فعالان این حوزه قرار خواهد داد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران