در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512157 تاریخ : 1399/02/14-16:16:38
,2,
حمایت بانک توسعه تعاون از توان یابان تحت پوشش مجتمع نیکوکاری رعد

حمایت بانک توسعه تعاون از توان یابان تحت پوشش مجتمع نیکوکاری رعد

بانک توسعه تعاون از 200 نفر کارآموز و مددجوی تحت پوشش مجتمع نیکوکاری رعد حمایت نمود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، این بانک در راستای انجام مسئولیت اجتماعی مبنی بر حمایت از کارآموزان و مددجویان نیازمند و کمک به مهارت افزایی آنان، از 200 نفر کارآموز و مددجوی تحت پوشش مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد حمایت نمود. با توجه به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با شیوع بیماری کرونا و ضرر و زیان های وارده به برخی از اقشار تحت پوشش مؤسسات خیریه، بانک توسعه تعاون نسبت به تأمین مالی کمک هزینه جهت اختصاص سبدهای معیشتی بهداشتی 200 نفر از مددجویان و کارآموزان اقدام نمود، که این کمک ها به صورت کارت خرید در اختیار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد قرار گرفت و مراحل توزیع آن در مجتمع رعد در حال انجام است.
شهرام بخشا رئیس اداره کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون در دیدار با رضا سخن سنج مدیر روابط عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد اظهار داشت: بانک توسعه تعاون به عنوان بانک تخصصی بخش تعاون، تأمین مالی و حمایت از تعاون گران و کارآفرینان را بر عهده داشته است و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، همکاری های مناسبی با مراکز معتبر و صاحب نام خیریه برقرار نموده است.
وی ادامه داد: مأموریت های بانک توسعه تعاون و مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد مشترکات بسیاری دارد و انتقال تجارب در خصوص توان بخشی معلولین و مهارت افزایی و اشتغال توان یابان، آموزش جهت راه اندازی تعاونی ها و کسب وکارهای کوچک می تواند به بهبود بسیاری از اقشار کم بضاعت جامعه کمک نماید.
رئیس اداره کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون در ادامه گفت: بخش تعاون حائز ویژگی ها و مزیت هایی منحصربه فرد برای کمک به راه اندازی مشاغل و فعالیت های اجتماعی و اقتصادی برخوردار است که به ویژه در زمینه کشف استعدادهای مناطق محروم و محرومیت زدایی و مهارت افزایی و آموزش توان یابان می تواند بکار گرفته شود.
رضا سخن سنج مدیر روابط عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد ضمن تمجید از رویکرد بانک توسعه تعاون در کمک به توان یابان و معلولین در ادامه گفت: این اقدام بیانگر مسئولیت اجتماعی و نشانه ای از نیک اندیشی بانک توسعه تعاون می باشد.
سخن سنج افزود: در این طرح که بانک توسعه تعاون نقش حامی مالی را بر عهده داشت، 11 مرکز فعال حوزه معلولان تهران و شهرستان های استان تهران با معرفی مددجویان خود نیز مشارکت کردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 217
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران