در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521843 تاریخ : 1399/08/05-11:28:29
,5,
حفر 72 حلقه چاه  نفت و گاز در 7 ماه نخست امسال

حفر 72 حلقه چاه نفت و گاز در 7 ماه نخست امسال

72 حلقه چاه نفت و گاز با تلاش متخصصان شرکت ملی حفاری ایران در هفت ماه نخست امسال در مناطق نفت خیز خشکی و دریایی کشور حفر شد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از شرکت ملی حفاری ایران، سعید اکبری، سرپرست معاونت عملیات حفاری این شرکت از حفر و تکمیل 72 حلقه چاه نفت و گاز خبر داد و گفت: از این تعداد چاه، 22 حلقه توسعه ای توصیفی، 48 حلقه تعمیری و دو حلقه اکتشافی بوده است.

وی افزود: 56 حلقه از این تعداد چاه در حوزه عملیاتی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، هفت حلقه در شرکت نفت فلات قاره، پنج حلقه در شرکت مهندسی و توسعه نفت، یک حلقه در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، یک حلقه در قالب پروژه و دو حلقه در مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران حفاری، تکمیل و تحویل شرکت های متقاضی شده است.

سرپرست معاونت عملیات حفاری شرکت ملی حفاری اظهار کرد: از ابتدای فروردین ماه تا پایان مهرماه امسال در نتیجه هم افزایی و همکاری مؤثر میان متخصصان شرکت ملی حفاری ایران و شرکت های کارفرما، عملیات حفاری و تکمیل 13 حلقه چاه 233 روز زودتر از برنامه به پایان رسید که ارزش اقتصادی بالایی دارد.

به گفته اکبری، هم اکنون کار جابه جایی 17 دستگاه حفاری سبک و سنگین در گستره عملیاتی استان های نفت خیز در حال انجام است. در ضمن در هفت ماه گذشته در مجموع، متراژ حفاری چاه ها به 41 هزار و 793 متر رسیده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران