تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 348378 تاریخ : 1397/02/17-18:30:55
,5,
حفر چاه نفت و گاز، ماموریت شرکت حفاری ایران

حفر چاه نفت و گاز، ماموریت شرکت حفاری ایران

پروژه میدان گازی کیش، پروژه میدان آذر، پروژه آزادگان و پروژه 14 پارس جنوبی که تا پایان تیر ماه جکت سی آنها به پایان می‌رسد.

به گزارش خبرنگار بانک و صنعت، محمد رضا تاکایدی قائم مقام مدیر عامل شرکت حفاری ایران در جمع خبرنگاران در دومین روز از بیست و سومین نمایشگاه نفت، گاز پالایش و پتروشیمی گفت: ماموریت ما حفر چاه نفت و گاز است. شرکت حفاری 73 دستگاه حفاری دارد که 68 دستگاه در حال کار است.

وی افزود: کلیه سرویس های جانبی حفاری در حال فعالیت است که جمع این سرویس‌ها حدود 20 سرویس می‌باشد.

تاکایدی درباره پروژه‌های شرکت حفاری گفت: پروژه‌های فعلی شرکت حفاری عبارتند از: پروژه میدان گازی کیش، پروژه میدان آذر، پروژه آزادگان و پروژه 14 پارس جنوبی که تا پایان تیر ماه جکت سی آنها به پایان می‌رسد.

وی ادامه داد: پروژه میدان داخلی با شرکت اروندان در حال اجراست و با توجه به زمان بندی موجود باید آذرماه سال جاری تمام شود.

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران اظهار کرد: در حال حاضر بخش عمده دکل‌های شرکت حفاری ایران در مناطق نفتی جنوب است که قرارداد 40 دکل آن با شرکت نفت مرکزی بسته شده است و قرارداد در سرویس‌های جانبی با شرکت نفت فلات قاره و نفت و گاز پارس بسته شده است.

وی با تاکید بر اتمام کار حفاری در میدان گازی کیش تصریح کرد: کار حفاری کاملا تمام شده و به دلیل نبود اجناس خاصی که از آنها در پروژه کیش استفاده شده و عدم تامین رشته های تکمیلی از چین لذا این اجناس از صندوق سرمایه کانادا تامین می‌گردد. 

تاکایدی در پایان افزود: طبق پیش بینی صورت گرفته اجناس مورد نیاز طی دو ماه آینده تحویل گرفته می شود و نهایتا تا پایان آذر و دی ماه این پروژه تکمیل و تحویل کارفرما می‌گردد.

 

بیست و سومین نمایشگاه بین‎المللی نفت، گاز پالایش و پتروشیمی، از یکشنبه، 16 اردیبهشت ماه، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‎المللی تهران آغاز به کار کرد و در تاریخ چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه به کار خود پایان می‎دهد. 

 

محمد رضا تاکایدی

 

محمد رضا تاکایدی

 

محمد رضا تاکایدی

 

محمد رضا تاکایدی

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 201
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران