تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311748 تاریخ : 1396/09/29-15:39:43
,17,21,
حضور وزیر اقتصاد در کمیسیون اقتصادی مجلس

حضور وزیر اقتصاد در کمیسیون اقتصادی مجلس

وزیر امور اقتصادی و دارایی با حضور در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ضمن تبادل نظر در خصوص مسائل جاری اقتصاد کشور به سوالات برخی مطروحه توسط برخی از نمایندگان پاسخ داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی گمرک، مسعود کرباسیان در پاسخ به سوالی در خصوص نحوه واگذاری پتروشیمی باختر گفت: همانطور که می دانید مالکیت این پتروشیمی در اختیار دولت نیست و ما فقط مالکیت حدود 28 درصد از  آن را داریم که هم در خصوص بررسی عملکرد و تحقیق و تفحص درباره عملکردمان منطبق با میزان سهامی که داریم و هم واگذاری آن آماده ایم.

 وزیر اقتصاد همچنین در پاسخ به پرسش محمدحسین فرهنگی، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر نیز  در خصوص علت عدم اجرای صریح جزء (2) بند (ب) ماده (6) قانون برنامه ششم در پرداخت سهم شهرکهای صنعتی استانها از مالیات بر ارزش افزوده اظهار داشت: یکی از برنامه های دولت، تامین بودجه از طریق درآمدهای غیرنفتی می باشد. در حال حاضر حدود 80 درصد عوارض ارزش افزوده وصولی, مورد بند 2 است و دولت آنرا در اختیار وزارت کشور قرار می دهد. بنده از هر اقدامی که منجر به رونق تولید شود استقبال میکنم و آمادگی کامل داریم که دغدغه مجلس را در این خصوص رفع کنیم .

گفتنی است بر همین اساس توافق شد تا کار گروه ویژه ای شامل نمایندگان سازمان امور مالیاتی، کمیسیون اقتصادی مجلس و با دعوت از آقای فرهنگی تشکیل و ظرف ده روز کاری پیشنهاد خود در  خصوص چگونگی اجرای جزء (2) بند (ب) ماده (6) قانون برنامه ششم  را ارائه نماید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران