صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516972 تاریخ : 1399/05/09-12:28:36
,10025,
حضور نمایندگان در کنار بازنشستگان در خانه های امید

مدیر بازاریابی بیمه ملت خبر داد:

حضور نمایندگان در کنار بازنشستگان در خانه های امید

بر اساس تفاهم نامه صندوق بازنشستگی کشوری و بیمه ملت، انواع بیمه نامه ها با تخفیف های ویژه و در 12 قسط به بازنشستگان و وظیفه بگیران عضو این صندوق ارائه می شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، مدیر بازاریابی بیمه ملت؛ امضای این تفاهم نامه را ایجاد فرصتی مناسب برای نمایندگان به منظور تلاش برای تبلیغات بیشتر و جذب مشتری جدید ذکر کرد و گفت: خانه های امید در سراسر کشور، موقعیتی بسیار مناسب برای حضور نمایندگان در کنار بازنشستگان و اعضای صندوق بازنشستگی است.

وی در همین خصوص توضیح داد: صندوق بازنشستگی کشوری در نقاط مختلف کشور با ساخت و تجهیز خانه های امید؛ ارتباط مستمر با بازنشستگان را حفظ کرده و در جلب مشارکت فعالانه آنان می کوشد و نمایندگان بیمه ملت نیز می توانند از این فرصت به وجود آمده به بهترین شکل استفاده کنند.

محمد عاملی، خانه های امید صندوق بازنشستگی کشوری را مجهز به بخش های مختلفی همچون کانون خدمات مشاوره، خانه سلامت، مرکز ادبی- هنری، کافی ‏نت، کافی شاپ، سالن ورزشی، مرکز فعالیت های قرآنی، خانه آموزش و واحد فناوری اطلاعات دانست و اظهار کرد: خانه های امید به مجموعه ای بزرگ برای فعالیت های فرهنگی و اجتماعی ‏بازنشستگان کشوری تبدیل شده و موقعیت بسیار خوبی را برای تبلیغات بیمه ملت فراهم می آورد.

وی، مجوز نصب بنر تبلیغاتی بیمه ملت در خانه های امید را مدنظر قرارداد و افزود: تلاش برای ارتقای نشاط و امید در زندگی بازنشستگان و برقراری ارتباط و دیدار با یکدیگر به منظور تبادل تجربه ها، از جمله فعالیت هایی است که صندوق بازنشستگی در خانه های امید پیگیری می کند و شبکه فروش می تواند با برقراری ارتباط بهینه با این مراکز؛ نسبت به معرفی انواع بیمه نامه ها و خدمات بیمه ملت به بازنشستگان و اعضای این صندوق موفق تر عمل کند.

مدیر بازاریابی بیمه ملت، به تخفیف و تقسیط در فروش انواع بیمه نامه اشاره کرد و گفت: بیمه نامه شخص ثالث، بدنه، آتش سوزی منازل مسکونی، عمر و حادثه انفرادی با پوشش بیماری کرونا از جمله بیمه های خٌرد بوده و بازار تقاضای مطلوبی نیز در میان مردم دارند و نمایندگان می توانند با ارائه تخفیف ویژه بازنشستگان و تقسیط حق بیمه در 12 ماه، فروش موفق تری را تجربه کنند.

عاملی بهره برداری از 43 خانه امید در 23 استان کشور را مدنظر قرار داد و بیان کرد: نمایندگان این استان ها با فعالیت و حضور بیشتر در خانه های امید؛ با معرفی انواع بیمه نامه و خدمات بیمه ملت، در انجام مسئولیت اجتماعی خود در قبال مردم جامعه به ویژه پیشکسوتان کوشا باشند.

لیست خانه های امید:ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران