تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514552 تاریخ : 1399/03/27-12:09:33
,10025,22,
حضور مدیرعامل بیمه سینا در شعبه زنجان

حضور مدیرعامل بیمه سینا در شعبه زنجان

در جریان سفر مدیران ارشد صنعت بیمه به استان زنجان، مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره بیمه سینا با حضور در شعبه زنجان این شرکت با همکاران و نمایندگان، دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه سینا، دکتر رضا جعفری طی سخنانی در جمع همکاران این شعبه با اشاره به ظرفیت بالای استان زنجان در بخش های مختلف صنعتی گفت: خوشبختانه روند فعالیت این شعبه رو به جلو بوده و این مسیر باید با تلاش مضاعف ادامه یابد.

مدیرعامل بیمه سینا ضمن تشریح اهداف سفر رئیس کل بیمه مرکزی و مسئولان ارشد صنعت بیمه به استان زنجان و دیدار آنها با امام جمعه و استاندار تصریح کرد: گفت وگوها و رایزنی های بسیار خوبی در این سفر انجام شده و امیدواریم که این اقدامات، آغازی برای رشد و شکوفایی بیمه در خطه ی زنجان باشد.

وی در ادامه به تغییر هدف گذاری شرکت به سمت رشته های سودآور اشاره کرد و گفت: توسعه بیمه های زندگی به عنوان یکی از نیازهای اساسی مردم در دستور کار قرار گرفته و با افزایش آموزش های تخصصی شبکه فروش و همچنین تأسیس مراکز تخصصی فروش بیمه های زندگی، این هدف، جامه ی عمل خواهد پوشید.

ایشان همچنین از افزایش فروش شرکت در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با وجود محدودیت های پیش آمده ناشی از شیوع کرونا خبر داد و افزود: بودجه ابلاغی امسال ما رقم 2 هزار و 500 میلیارد تومان پیش بینی شده که با روند موجود و تلاش همکاران با انگیزه در تمامی شعب و استان ها قطعاً تا پایان سال به آن دست خواهیم یافت.

مدیرعامل بیمه سینا در پایان ابراز امیدواری کرد: با رعایت اخلاق حرفه ای، مشتری مداری و در نظر گرفتن استراتژی های پنج گانه، بتوانیم شرکت را به جایگاه واقعی خود برسانیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 170
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران