بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520465 تاریخ : 1399/07/09-10:57:36
,1,
حضور مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در رویداد فیناپ

حضور مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در رویداد فیناپ

دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در سیزدهمین رویداد فیناپ با موضوع احراز هویت دیجیتال، به عنوان یکی از اعضای پنل گفت وگو حضور می یابد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، سیزدهمین رویداد فیناپ و دومین فیناپ آنلاین با موضوع احراز هویت دیجیتال با حضور صاحب نظران و متخصصان این حوزه، پنجشنبه 10 مهرماه ساعت 13 تا 18 از طریق بسترهای پخش زنده به نمایش گذاشته می شود.

چرا احرازهویت دیجیتال؟

بحران کرونا در دنیا و در ایران منجر به استقبال مردم از خدمات غیرحضوری شده و در حال حاضر شرکت هایی در این فضا توانسته اند فعالیت خود را توسعه دهند که با ایجاد زیرساخت های لازم خدمات غیرحضوری متنوعی همراه با ارزش افزوده به مشتریان خود ارائه دهند. حوزه هایی مانند بورس در استفاده از این تکنولوژی فعال تر عمل کرده و بعضی حوزه ها نیز هنوز اقدامی برای احراز هویت دیجیتال مشتریان خود انجام نداده اند.

این فضا فرصت مناسبی را برای شبکه مالی و بانکی کشور به وجود آورده تا با تقویت زیرساخت های خود بتوانند خدمات متنوع تری را به صورت غیرحضوری به مشتریان عرضه کنند. با توجه به اهمیت این موضوع، دومین رویداد فیناپ آنلاین برای قانون گذاران، صاحب نظران و متخصصان فعال در حوز? احراز هویت دیجیتال مجالی فراهم کرده است تا دانش، نقطه نظرات و اخبار جدید این حوزه را با بینندگان به اشتراک بگذارند.

سخنران های این رویداد

یک پنل گفت وگو با موضوع «احراز هویت دیجیتال در نهادهای مالی کشور» با حضور مرتضی اکبری «مدیرعامل بانک مهرایران»، علیرضا ماهیار «معاون فناوری و توسعه نوآوری سمات»، محمد مظاهری «مدیرعامل شرکت توسن تکنو»، محمد گرکانی نژاد «متخصص پرداخت و بانکداری الکترونیک» برگزار خواهد شد که عماد ایرانی «مدیر شبکه شاتوت» این پنل را مدیریت خواهد کرد.

همچنین در این رویداد محمدباقر اثنی عشری «رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور»، رضا باقری اصل «دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات» و سعید احمدی پویا «مدیر کمیته تدوین سند احراز هویت دیجیتال» اطلاعاتی از روند تدوین سند احراز هویت دیجیتال را اعلام خواهند کرد. محسن سعیدی «مدیر مرکز فین تک انصار» که میزبان این رویداد هستند از فراگیری مالی خواهد گفت.

امید ترابی «معاون فروش و ارتباط با مشتریان توسن»، علی رسولی زاده «مدیرعامل شرکت دانش بنیان پارت» صادق عبادالهی «مدیرعامل اپی اکو»، علیرضا سفیدپور «معاون توسعه کسب وکار اعتباری دیجی پی» و ماکان سپهری فر «مدیر فنی دپارتمان دیجیتال بانک خاورمیانه» سخنران هایی هستند که هرکدام از منظر دانش و تجرب? خود درخصوص احراز هویت آنلاین مشتریان ارائه ای جذاب خواهند داشت.

در بخش فیناپ پلاس، امیر مستکین «سردبیر دیجیاتو» با محمد خلج قاسم آبادی «مدیرعامل اسنپ» گفت وگویی متفاوت با عنوان «اسنپ در کدام مسیر می راند» خواهد داشت.

گفتنی است رویداد فیناپ نخستین رویداد تخصصی در حوزه فین تک است که از سال 1396 آغاز به کار کرده و به بیان چالش ها و بررسی مسائل روز مرتبط با فین تک، استارتاپ های فین تک و کارآفرینی استارتاپی می پردازد.

ثبت نام و تماشای رویداد

مخاطبان رویداد فیناپ برای حمایت از رویداد و پیش خرید محتوای آن می توانند از طریق لینک http://bit.ly/finupkyc اقدام کنند. همچنین این رویداد نیز از آپارات به صورت زنده پخش خواهد شد. ارسال پرسش ها و نظرات از طریق آپارات و نیز از طریق توئیتر با هشتگ #Finupevent برای تماشاگران ممکن است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران