تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311815 تاریخ : 1396/09/30-09:22:57
,10025,
حضور فعال بیمه ملت در همایش ملی لیزینگ

حضور فعال بیمه ملت در همایش ملی لیزینگ

همایش ملی " لیزینگ ، توسعه اقتصادی، تولید و اشتغال" با حضور جمعی از مدیران ارشد اقتصادی کشور و مدیران عامل شرکتهای لیزینگ در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، آشنایی با رویکردهای لیزینگ، آشنایی با تامین کنندگان منابع مالی، جلب توجه صاحب نظران و سیاست گذاران حوزه های مالی و اقتصادی کشور و ترویج مفاهیم و اصول لیزینگ جهت بکارگیری در نظام تامین داراییها و تجهیزات، از ماموریتهای این همایش به شمار می آید.

از مهمترین محورهای این همایش می توان به آسیب شناسی نظام تامین مالی و تاثیرات آن بر لیزینگ، نقش و عملکرد لیزینگ در نظام مالی، تاثیر پذیری لیزینگ از فن آوری های نوین و چالش رقابتی آینده و مطالعه تطبیقی و مقایسه لیزینگ در ایران و جهان اشاره کرد.
طبق این گزارش، بیمه ملت به عنوان یکی از شرکتهای بیمه فعال و تاثیرگذار در این رویداد اقتصادی حضور یافت و با برپایی غرفه ای با حضور کارشناسان، پاسخگوی سوالات شرکتهای لیزینگ و سایر شرکت کنندگان این همایش بود. 
گفتنی است، در پایان این همایش با اهدای تندیس یادبود از حضور فعال بیمه ملت در این همایش تقدیر و تشکر به عمل آمد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 179
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران