بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520486 تاریخ : 1399/07/09-13:24:59
,10025,
حضور بیمه دانا در مسابقات لیگ برتر کشتی

حضور بیمه دانا در مسابقات لیگ برتر کشتی

مسابقات لیگ برتر کشتی در دو رشته آزاد و فرنگی از روز هشتم مهرماه سال جاری به مدت 8 روز در مجموعه 12 هزار نفری آزادی تهران در حال برگزاری است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، در این مسابقات بزرگ که پس از چند ماه وقفه به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار می شود، شرکت بیمه دانا با انجام تبلیغات، بخشی از توانایی ها و خدمات بیمه ای خود را در معرض نگاه تماشاگران قرار خواهد داد.

علاقه مندان و همکارانی که تمایل به دیدن این مسابقات و بهره مندی از خدمات بیمه ای شرکت بیمه دانا به ویژه در حوزه طرح مهردانا دارند، می توانند این مسابقات را به صورت زنده از شبکه سوم و ورزش سیما، صبح و عصر تماشا کنند.

شرکت بیمه دانا که همواره در حوزه مسئولیت اجتماعی گام های ارزنده ای برداشته است، اینک در حوزه مسئولیت ورزشی خود نیز می کوشد با حمایت از تیم ملی کشتی کشورمان، سهم شایانی در رشد و اشاعه این ورزش بومی ایفا کند.

گفتنی است: تبلیغات برندینگ و طرح مهردانا در جریان مسابقات لیگ برتر کشتی از طریق تابلوهای« ال ای دی» که در چهار گوشه سالن ورزشی تعبیه شده، پخش خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران