تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 348261 تاریخ : 1397/02/16-10:42:10
,10029,
حرفه مامایی نقش محوری در ارتقای سطح سلامتی جامعه دارد

حرفه مامایی نقش محوری در ارتقای سطح سلامتی جامعه دارد

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت: جامعه مامایی با نقش خطیر و محوری خود، تاثیر بسزایی در ارتقاء سطح سلامتی جامعه و بهبود شاخص های سلامت مادران و نوزادان داشته و بی توجهی به آن، صدمات جدی به برنامه ها و اهداف نظام سلامت وارد خواهد کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر یلدا دارابی به مناسبت روز جهانی ماما، با حضور در بخش زایشگاه بیمارستان تامین اجتماعی سلمان فارسی بوشهر، حرفه مامایی را از مشاغل حساس دانست که بی توجهی به آن آسیب جدی به نظام سلامت وارد می نماید.

وی گفت: یکی از راهبرهای اساسی این مدیریت، تلاش و پیگیری بی وقفه در راه خدمت به بیمه شدگان  تامین اجتماعی و تعالی اهداف سازمانی است و کارکنان بخش زایشگاه، نقش ارزشمندی در تحقق این امر مهم ایفاء می کنند.
مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهرافزود: ارتقاء سلامت خانواده و در نتیجه جامعه، در سایه تلاش، تعهد و تخصص ماماها حاصل می شود و این روز، فرصت مناسبی است تا اهمیت و جایگاه این حرفه ارزشمند را قدر دانسته و بیش از گذشته به  اهمیت آن پرداخته شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران