جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522949 تاریخ : 1399/09/09-19:34:10
,15,
حذف واسطه محصولات روستایی با توسعه ارتباطات روستایی

حذف واسطه محصولات روستایی با توسعه ارتباطات روستایی

توسعه ارتباطات روستایی و امکان دریافت خدمات الکترونیکی، با حذف واسطه ها و برقراری ارتباط دوسویه میان تولیدکنندگان با مصرف کنندگان کسب وکار بسیاری از روستاییان کشور را رونق بخشیده است.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بیست و چهارمین قسمت از سری ویدئوهای «ایران هوشمند» رونق کسب وکار روستاییان به واسطه توسعه ارتباطات روستایی را موردبررسی قرار داده است.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برای تحقق «عدالت ارتباطی» که از مصادیق «عدالت اجتماعی» است، تاکنون توانسته است نزدیک به 95 درصد روستاهای بالای 20 خانوار کشور را به شبکه ارتباطی متصل کند که این عدد تا پایان سال به 100 درصد می رسد.

اتصال اکثر روستاهای کشور به شبکه ارتباطی یعنی بهره مندی ساکنان آن از خدمات الکترونیکی و امکان برقراری ارتباط بیشتر و بهتر با مردم دیگر نقاط کشور که از این طریق روستاییان می توانند محصولات خود را بدون واسطه در اختیار مشتریان خود قرار دهند. همین امر نیز باعث رونق کسب وکار آن ها شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 177
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران