بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508908 تاریخ : 1398/12/13-12:23:00
,10025,
حذر کار مردان کار آگه است

حذر کار مردان کار آگه است

در جریان برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، درست در روزهایی که خبر ابتلای مردم چین به ویروس کرونا منتشر شده بود، شرکت بیمه آسماری یک حرکت جالب توجه انجام داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه آسماری، در غرفه شرکت، ژل ضدعفونی کننده دست به عنوان یکی از اقلام تبلیغاتی توزیع شد؛ کالایی که تنها یک هفته بعد، به یکی از اجناس نایاب در بازار تبدیل شد و مردم حاضر بودند برای خریدن آن چندین هزار تومان هزینه کنند!
انتخاب هوشمندانه ژل ضدعفونی کننده دست به عنوان کالای تبلیغاتی شرکت اگر چه بی خبر از نایاب شدن آن در آینده نزدیک بود، اما پیامی را به مخاطبان منتقل می کرد و آن این بود که باید در هر شرایطی به فکر آینده بود، چون حادثه هرگز خبر نمی کند.
بیمه آسماری بر روی بسته های ژل ضدعفونی کننده دست نوشته بود: «در سلامتی و بیماری، کنار شما هستیم. آرامش شما، آرزوی ماست.»
این اقدام به مخاطب القا می کرد که حتی اگر بیمه درمان دارید، اما باید بهداشت فردی را رعایت کنید؛ گرچه حتی در زمان ابتلا به بیماری هم بیمه در کنار شماست.
«حذر کار مردان کار آگه است» مصرعی از سعدی شیرین سخن در «بوستان» بود که بر روی دیگری از این کالا نقش بسته بود. یک کلام موزون که با سلیقه و درست برای این محصول بهداشتی استفاده شده بود و قصد داشت بگوید «خود را در مقابل بلایا مصون ندانید و از آن بپرهیزید.»ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 187
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران