سازمان خصوصی سازی آینده برای همه؛ انواع سپرده و تسهیلات خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران به دست مهر درختی می نشانیم همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 226879 تاریخ : 1395/07/26-11:13:08
,5,
حدود 4 میلیون بشکه؛ تولید روزانه نفت ایران بر اساس اعلام منابع ثانویه

وزیر نفت در جمع خبرنگاران اعلام کرد:

حدود 4 میلیون بشکه؛ تولید روزانه نفت ایران بر اساس اعلام منابع ثانویه

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: وزیر نفت گفت: بر اساس گزارش منابع ثانویه، تولید روزانه نفت خام ایران حدود چهار میلیون بشکه است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت،  بیژن زنگنه صبح امروز (دوشنبه، 26مهرماه) در حاشیه دومین کنگره راهبردی نفت و نیرو در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آیا ایران به سطح تولید پیش از تحریم خود رسیده است؟ گفت: به آن سطح از تولید نزدیک شده‌ایم.

وی گفت: منابع ثانویه، تولید نفت ایران را حدود چهار میلیون بشکه در روز اعلام کرده اند.

وی در پاسخ به این پرسش که در صورت رسیدن ایران به سطح تولید پیش از تحریم‎ها، آیا ایران کاهش تولید را می پذیرد، عنوان کرد: بحث کاهش تولید نفت نیست و در نشست نوامبر رقمی برای تولید کشورها مشخص می شود.

وزیر نفت درباره امکان تولید شناور در اوپک گفت: بحثهای تئوری و نظری راه به جایی نمی برد و باید در مورد مباحثی صحبت کنیم که امکان اجماع و پیاده سازی ان وجود داشته باشد.

زنگنه در پاسخ به پرسشی درباره این که قراردادهای جدید نفتی با چه موانعی روبروست، گفت: تلاش می کنیم اگر هم موانعی باشد، آن را رفع کنیم و جلو برویم.

وزیر نفت وجود مشکلات بانکی پیش روی قراردادها را رد کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 209
رمزت رو فریاد بزن بانک صنعت و معدن هفدهمین سالگرد تاسیس بانک اقتصاد نوین پست بانک ایران موسسه اعتباری ملل بانک خاورمیانه