زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514492 تاریخ : 1399/03/26-15:09:47
,1,
حجت اله صیدی: بانک صادرات ایران در صورت های مالی سال 98 سود ده شد

بانک صادرات ایران امروز در بهترین شرایط هشت سال اخیر قرار دارد

حجت اله صیدی: بانک صادرات ایران در صورت های مالی سال 98 سود ده شد

مدیرعامل بانک صادرات ایران با تاکید بر اینکه امروز بانک صادرات ایران از نظر منابع و مصارف، مطالبات و تعداد کاربران بانکداری الکترونیکی، در بهترین شرایط هشت سال اخیر قرار گرفته، گفت: در صورت های مالی سال 98 بانک صادرات ایران سود قطعی شده و برای سه ماهه اول سال 99 نیز خبرهای خوبی برای بازار سرمایه، مشتریان و هموطنان خواهیم داشت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، حجت اله صیدی در مراسم تکریم و معارفه مدیریت شعب شرق تهران با اشاره به صف های خرید «وبصادر» در روزهای اخیر افزود: تشکیل صف خرید روزانه تا دو میلیارد سهم بانک صادرات ایران در روزهای اخیر نشان می دهد که سهامداران و فعالان بازار منتظرخبرهای خوبی از بانک صادرات ایران هستند.
وی در تشریح دلایل سودآوری بانک گفت: بهبود نرخ موثر تسهیلات، جذب منابع ارزان قیمت و تلاش برای کاهش هزینه ها، به ویژه کاهش هزینه ذخیره مطالبات مشکوک الوصول و هزینه های مالی از جمله عوامل اصلی سودآوری بانک بوده است.
صیدی بر ادامه رعایت حد مجاز تسهیلات و پرهیز از اضافه برداشت از منابع بانک مرکزی نیز تاکید کرد.
وی خاطرنشان کرد: این که یک سازمان 69 سال دوام بیاورد و رشد کند و دو یا سه حادثه بزرگ را هم از سر بگذراند و بالنده تر پیش برود، اتفاقی نیست. بانک صادرات ایران با کسب موفقیتی دیگر، در شاخص جذب منابع کم نظیر عمل کرده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 214
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران