سازمان خصوصی سازی طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 353790 تاریخ : 1397/05/16-16:02:42
,17,7,
حباب 650 هزار تومانی قیمت سکه

رئیس اتحادیه طلا و جواهر:

حباب 650 هزار تومانی قیمت سکه

محمد ولی با بیان اینکه قیمت سکه باید به قیمت جهانی طلا نزدیک شود، افزود: در حال حاضر حباب سکه در حدود 650 هزار تومان است.

به گزارش بانک و صنعت ، آیت محمد ولی رئیس اتحادیه طلا و جواهر در مصاحبه تلفنی با خبرنگار بانک و صنعت، در خصوص علت کاهش قیمت سکه در روزهای اخیر گفت: از دلایل کاهش قیمت سکه، سیاست ها و تغییر و تحولاتی است که بانک مرکزی تغییر داده است، تا زمانی که روند کاهشی ادامه دار باشد و تغییر و تحولی اتفاق نیوفتد و متوقف نشود طبیعتا کاهش قیمت سکه ادامه دار است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر قیمت طلا روند عادی جهانی را طی می کند، افزود: قیمت سکه باید به قیمت طلا نزدیک شود، در حال حاضر حباب سکه حدود 650 هزار تومان است.

وی تاکید کرد: در حال حاضر ممکن است نوسان قیمت وجود داشته باشد، اما خوشبختانه قیمت ها رو به کاهش است، خرید سکه به تعداد بالا گویای روند افزایش قیمت سکه نیست، چرا که ممکن است این روند در ساعات بعد به روال عادی بازگردد.

محمد ولی در پاسخ به این سوال که وضعیت خرید در بازار به چه صورت است، گفت: در بحث سکه آب شده روال عادی صورت می گیرد و ممکن است در حال حاضر روند رو به کاهش را تجربه کند. ممکن است عده ای که تصمیم به خرید سکه دارند با احتیاط پیش رفته، به این امید که قیمت کاهش و به ثبات بیشتری برسد، لذا این احتمالات در گردانه اقتصاد وجود دارد.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر توصیه کرد: هم اکنون که سکه در حال کاهش قیمت است خریدران به یکباره اقدامی برای خرید سکه و مصنوعات طلا نداشته باشند چرا که بازار هم اکنون آرامش بیشتری را می طلبد.

وی در ادامه در خصوص قیمت سکه در بازار امروز گفت: قیمت هر قطعه سکه امامی (تمام بهار آزادی) 3.291.000 تومان، سکه طرح قدیم 3.051.000 تومان، نیم سکه 1.631.000 تومان، ربع سکه 836.000 تومان و سکه گرمی 481.000 تومان در بازار امروز معامله شد.

همچنین اونس جهانی طلا 1214.9 دلار، هر مثقال طلای 17 عیار1.165.000 تومان و هر گرم طلای 18 عیار 269.000 هزار تومان معامله شد.

لذا قیمت اعلام شده تا لحظه تنظیم این خبر می باشد و ممکن است تغییراتی نیز داشته باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 209
کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه