در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516226 تاریخ : 1399/04/29-12:12:03
,17,4,
جی پی مورگان با زرنگی از بسته کمک به کرونا پول گرفت

جی پی مورگان با زرنگی از بسته کمک به کرونا پول گرفت

بزرگترین بانک آمریکا، جی پی مورگان، به همراه چند بانک بزرگ دیگر توانستند از طریق اعلام هزینه، بخش بزرگی از بسته کمک به کرونا را به خود اختصاص دهند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از راشاتودی، بزرگترین بانک آمریکا، جی پی مورگان، به همراه چند بانک بزرگ دیگر توانستند از طریق اعلام هزینه، بخش بزرگی از بسته کمک به کرونا را به خود اختصاص دهند، این در حالی است که اخیراً سود 3 ماهه این بانک ها رکورد زده است.

مکس کیسر، کارشناس اقتصادی راشاتودی و کارگزار سابق سهام در وال استریت، می گوید این بانک ها توانسته اند بعد از بحران اقتصادی قبلی که دولت سهام آنها را خرید و آنها را از ورشکستگی نجات داد، سرمایه هنگفتی برای خود دست و پا کنند.

او اضافه کرد: در طول این بحران اقتصادی هم دولت پول زیادی چاپ کرده و به عنوان کمک کرونایی به شرکت های ضعیف، در اختیار رئیس جی پی مورگان، جیمی دیمون، قرار داده است. اما این بانک از این پول به دلخواه خود استفاده کرده و حتی مبلغی را به بازخرید سهام خود تخصیص داده است.

کیسر در پایان گفت: بنابراین مردم آمریکا می توانند به این وضعیت نگاه کرده و بگویند این فاسدترین طرحی است که تا کنون دیده اند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 170
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران