سازمان خصوصی سازی طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 446378 تاریخ : 1397/10/29-16:18:49
,10033,16,
جو آرام در بیشتر مناطق کشور در سه روز آینده با افزایش آلاینده‌های جوی/ پایتخت گرم‌تر می‌شود

جو آرام در بیشتر مناطق کشور در سه روز آینده با افزایش آلاینده‌های جوی/ پایتخت گرم‌تر می‌شود

طی سه روز آینده در غالب مناطق کشور جوی آرام و پایدار پیش‌بینی می‌شود که پیامد آن در روزهای یکشنبه و دوشنبه در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا خواهد بود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی، براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، طی سه روز آینده در غالب مناطق کشور جوی آرام و پایدار پیش‌بینی می‌شود که پیامد آن در روزهای یکشنبه و دوشنبه در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا خواهد بود.

همچنین طی امروز برای استان گلستان و شرق مازندران بارش باران و در ارتفاعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

براساس پیش‌بینی کلی نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری در بخش‌هایی از شمال شرق کشور طی این مدت شاهد بارش باران و برف و وزش باد خواهیم بود و در همین مدت برای جنوب استان سیستان و بلوچستان رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید همراه با گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

شایان ذکر است برای بخش‌هایی از مرکز و شرق کشور نیز شاهد بارش پراکنده باران خواهیم بود و همچنین در بخش‌هایی از شمال شرق کشور تا ظهر فردا یکشنبه بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

برای روز دوشنبه برای غرب و جنوب غرب کشور افزایش ابر و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

امروز و فردا یکشنبه مرکز و شرق خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج است و دریای خزر هم همین شرایط را خواهد داشت.

طی دو روز آینده وزش باد شدید در شرق و نیمه جنوبی تداوم دارد که در برخی مناطق با پدیده گردوخاک همراه است.

شایان ذکر است طی امروز، برخی مناطق جنوب غرب و جنوب کشور غبارآلود پیش‌بینی می‌شود که به تدریج از میزان آن کاسته می‌شود.

تهران امروز آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری دارد که در بعضی اوقات شاهد وزش باد خواهیم بود. بیشینه دمای تهران امروز در بالاترین میزان به 7 درجه بالای صفر خواهد رسید و در سردترین زمان ممکن امروز پایتخت هوای 3 درجه زیر صفر را تجربه خواهد کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 201
کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه