صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521522 تاریخ : 1399/07/28-12:34:08
,15,
جمعه بازار تمبر ایران راه اندازی شد

مدیرعامل شرکت ملی پست:

جمعه بازار تمبر ایران راه اندازی شد

مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: نخستین جمعه بازار دائمی تمبر ایران در موزه پست و ارتباطات، از جمعه دوم آبان ماه آغاز به کار می کند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، رمضانعلی سبحانی فر با اشاره به اینکه این اقدام بنا به تاکید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر احیای جایگاه تمبر، فرهنگ مکاتبه و آشنایی بیشتر مردم با این نماد فرهنگی اختصاصی پست انجام می شود، افزود: ساماندهی و ایجاد فضای یکپارچه به منظور رونق کسب و کار تمبرفروشان از دیگر اهداف راه اندازی این بازار است.

وی در خصوص انتخاب موزه پست و ارتباطات به منظور ایجاد جمعه بازار تمبر، گفت: این موزه به دلیل داشتن قدمت 140 ساله و بزرگترین مجموعه فرهنگی و تاریخی کشور در موضوع مکاتبه، نامه نگاری، ارتباطات فیزیکی و پستی، ضمن استقرار فعالان بازار تمبر، کارت پستال و دیگر اقلام فیلاتلیک، می تواند نقش موثری در شناسایی این مقوله فرهنگی به اقشار مختلف مردم ایفا کند.

معاون وزیر، مکان دقیق جمعه بازار تمبر ایران را ضلع شرقی ساختمان موزه پست و ارتباطات عنوان کرد و افزود: این فضا به صورت رایگان در اختیار تمبرفروشان و دیگر فعالان اقلام مشابه قرار می گیرد تا در شرایطی مناسب تر به داد و ستد بپردازند.

سبحانی فر تصریح کرد: در این بازار علاوه بر فضای داد و ستد، شرایط برگزاری کارگاه های آموزشی، تجربه اندوزی و کسب مهارت در خصوص شناسایی و فعالیت در بازار تمبر، کارت پستال و دیگر اقلام فیلاتلیک فراهم شده است.

مدیرعامل، برگزاری برنامه های فرهنگی از قبیل نقاله خوانی و برپایی نمایشگاه را از دیگر بخش های جانبی جمعه بازار تمبر ایران عنوان کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران