از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516820 تاریخ : 1399/05/07-11:14:51
,17,15,
جلسه هم اندیشی گسترش مشارکت در زمینه های کاربردی جی نف برگزار شد

جلسه هم اندیشی گسترش مشارکت در زمینه های کاربردی جی نف برگزار شد

جلسه هم اندیشی پست و فاوای شهردای کلان شهرهای کشور با هدف ارتقا و گسترش مشارکت در زمینه های کاربردی جی نف (GNAF) با حضور عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست تشکیل شد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی شرکت ملی پست، محمدرضا قادری ابتدا با تشریح اقدامات انجام شده در راستای عملیاتی شدن پروژه GNAF و چالش های پیش رو در بسیاری از شهرهای کشور، افزود: تداوم همکاری پست با شهرداری کلان شهر تهران و تعامل سازنده در راستای پیشبرد این پروژه، می تواند به عنوان الگویی موفق در سایر کلان شهرهای کشور به کار گرفته شود.

وی از مکان های فاقد پلاک و محله های بدون نام یا هم نام در برخی شهرهای کشور به عنوان یکی از مشکلات اساسی در پیشبرد پروژه جی نف یاد کرد و افزود: از ظرفیت شبکه توزیع پست می توان به منظور توزیع پلاک ساختمان های بدون پلاک و کمک به تسریع در پیاده سازی پروژه جی نف و بهره مندی از خدمات ارزنده آن استفاده کرد.

مدیرکل جغرافیایی و اطلاعات مکانی کشور نیز در این جلسه ضمن تشریح اهداف کلان پروژه GNAF و چالش های موجود در تحقق کامل پروژه، گفت: در حال حاضر حدود 53 درصد مکان های کشور را معابر بی نام وساختمان های بدون پلاک تشکیل می دهند.

کاوه دولتی دسترسی نداشتن به لایه های اطلاعاتی به روز از قبیل لایه محلات، پارسل و معابر شهر را از دیگر موانع جدی پیشبرد این پروژه عنوان کرد و افزود: گسترش همکاری پست و شهرداری می تواند راهگشای این مشکلات باشد.

محمد فرجود مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران نیز در این جلسه به تشریح دست آوردهای مثبت همکاری پست با شهرداری تهران پرداخت و گفت: در سایه این همکاری، گام های موثری در راستای اجرایی کردن زمینه های کاربردی جی نف برداشته شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 165
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران