در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521190 تاریخ : 1399/07/21-16:22:55
,10025,
جلسه هم اندیشی روسای شعب منطقه 7

جلسه هم اندیشی روسای شعب منطقه 7

جلسه هم اندیشی روسای شعب منطقه 7 بیمه دانا با موضوع بررسی عملکرد سال 1398 و شش ماهه اول سال 1399 و تعیین اهداف و برنامه های شش ماهه دوم سال جاری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در محل شعبه بروجرد در مورخ 99/07/15 برگزار شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، در این جلسه آقای رستم پور سرپرست منطقه 7 گزارش کاملی از عملکرد منطقه در سال 98 و شش ماهه سال جاری ارائه کرد.

وی از روسای شعب منطقه با توجه به کسب بیشترین رشد در فروش حق بیمه، بالاترین فروش در طرح مهردانا ، کمترین میزان مطالبات معوق ، تغییر جایگاه سرپرستی از ششم به چهارم و بیشترین سهم استانی حق بیمه در سال98 در بین سرپرستی های 8 گانه تشکر و برنامه های سرپرستی برای شش ماهه دوم سال جاری را تشریح کرد.

در این جلسه روسای شعب منطقه به بیان تجربیات خود در رشته هایی که در طول یکسال ونیم اخیر موفقیت کسب کرده اند و هم چنین نسبت به ارائه پیشنهادات و راهکارهای تحقق برنامه های مصوب وفروش حداکثری پرداختند و مشکلات شعب نیز در این راستا بیان شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 185
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران