بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519315 تاریخ : 1399/06/22-10:14:36
,2,
جلسه شورای اداری پست بانک استان قزوین با حضور دکتر شیری و مدیران ستادی برگزار شد

جلسه شورای اداری پست بانک استان قزوین با حضور دکتر شیری و مدیران ستادی برگزار شد

جلسه شورای اداری پست بانک استان قزوین با حضور دکتر بهزاد شیری نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل، سیداصغر جلیلی نیا معاون مالی و سرمایه گذاری وی، محسن اخلاقی مدیر امور حراست، مجید رضایی رییس اداره کل روابط عمومی، حمید قیطاسوند رییس اداره کل بازاریابی، فتانه توحید رییس اداره کل راهبری و نظارت بر سامانه های نرم افرازی و همچنین حمید مصلحی مدیرشعب، معاون وی، روسای دوایر و کارکنان ستادی و روسای شعب استان، بیستم شهریورماه برگزار شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل ازروابط عمومی پست بانک ایران: دکتر شیری در این جلسه ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب و زحمات و تلاش های مدیریت و مجموعه کارکنان و کارگزاران استان گفت: کارگزاران باجه ها باید از تمامی ظرفیت های ایجادشده در باجه ها به نحو مطلوب استفاده نمایند. قطعا خدمت رسانی آنها در سال جاری متفاوت خواهد بود و برنامه اصلی بانک در این حوزه، افزایش سطح دسترسی باجه های بانکی است.
وی تصریح کرد: با توجه به حضور منحصر به فرد باجه های پست بانک ایران در روستاها، کارگزاران می توانند درجذب مشتریان روستایی بسیار موثر باشند.
شیری در بازدید از اولین مرکز خدمات کشاورزی کشور که با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال توسط پست بانک استان قزوین تامین مالی شده است، تاکید کرد: با توجه به تامین اقلام خدمات کشاورزی برای روستائیان، اهمیت توسعه مرکز خدمات کشاورزی بسیار ارزشمند است و پست بانک ایران اهتمام جدی در این راستا دارد. همچنین مسئولان این مرکز نیز از حمایت های مالی و تسهیلات پست بانک ایران برای توسعه اشتغال و رونق تولید درسطح کشور تقدیر کردند.
مصلحی نیز در این جلسه گزارشی از وضعیت استان و عملکرد آن در شاخص های مختلف ارائه و کارکنان ستادی و روسای شعب استان به بیان مسائل و نظرات خود پرداختند و در ادامه مدیران ستادی ضمن تبیین برنامه های حوزه های مربوطه و تشریح وضعیت عملکرد استان در بخش های مختلف، پاسخگوی سئوالات کارکنان استان شدند. درپایان این جلسه حکم معاونت سعید حناچی معاون پست بانک استان توسط دکتر شیری به وی اعطا شد.
همچنین دکتر شیری و هیات همراه وی، پیش از این جلسه؛ باجه های بانکی بخش زیاران آبیک و روستای اسماعیل آباد قزوین را افتتاح و از شعب شهرستان های آبیک و طالقانی قزوین، واحدهای
ستادی استان قزوین، باجه بانکی نظام آباد و مرکز خدمات کشاورزی کشور تامین مالی شده توسط پست بانک استان قزوین بازدید و با کارکنان و مشتریان شعب و کارگزاران باجه ها و مسئولان مرکز مذکور به صورت صمیمی دیدار و گفتگو کرد.
گفتنی است: جلیلی نیا، اخلاقی، قیطاسوند و توحیدی به همراه مسئولان مدیریت شعب استان قزوین در قالب دو گروه از شعب شهرستان های تاکستان، بویین زهرا و شهرصنعتی البرز و باجه های بانکی روستاهای یحیی آباد و داغلان تاکستان، شهرستانک بویین زهرا و کمال آباد شهر صنعتی البرز بازدید و ضمن تقدیر از تلاش های انجام شده در زمینه خدمت رسانی به مردم و استماع درخواست ها و نظرات آنها به بررسی وضعیت عملکرد سامانه چکاوک، دستگاه های PinPad و خودپرداز و تسهیلات کارت اعتباری مروارید در شعب و باجه های مذکور پرداخته و توضیحات لازم را ارائه نمودند.
شایان ذکر است: مدیران ستادی پست بانک ایران در ادامه از شرکت شیمی افروز اوین فوم تامین مالی شده توسط این بانک به میزان 70 میلیارد ریال تسهیلات از محل منابع تبصره 18 و طرح مجتمع خدماتی رفاهی آفتاب البرز تامین مالی شده توسط این بانک به ارزش 28 میلیارد ریال تسهیلات ازمحل منابع صندوق توسعه ملی بازدید و با مسئولان این مجموعه ها دیدار و گفتگو کردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 185
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران