در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521887 تاریخ : 1399/08/05-14:47:32
,15,
جشنواره کاریکاتور کبوتر زرین برگزیدگان خود را شناخت

جشنواره کاریکاتور کبوتر زرین برگزیدگان خود را شناخت

با رأی هیئت داوران نخستین جشنواره کاریکاتور کبوتر زرین، برگزیدگان این جشنواره معرفی شدند.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی شرکت ملی پست، این جشنواره به مناسبت هفدهم مهرماه روز جهانی پست و با هدف قدردانی از تلاشهای کارکنان شبکه پستی کشور در دوران همه گیری ویروس کرونا برگزار شد که طی آن 93 اثر از 50 کاریکاتوریست کشور دریافت شد.

همزمان با روز جهانی پست و با حضور رمضانعلی سبحانی فر مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران این شرکت، نمایشگاهی از آثار منتخب دریافتی در موزه ارتباطات ایران افتتاح و در معرض دید بازدیدکنندگان موزه و علاقه مندان قرار گرفت.

داوری آثار نخستین جشنواره کاریکاتور کبوتر زرین را کامبیز درم بخش، ابوالفضل محترمی و احسان گنجی برعهده داشتند که پس از بررسیهای صورت گرفته، با درنظر گرفتن اهداف جشنواره، کیفیت تکنیکی و محتوایی آثار، جایزه اول به مهدی عزیزی از استان گلستان تعلق گرفت.

همچنین بر اساس رأی هیئت داوران، مهناز یزدانی از استان اصفهان و محمود نظری از استان همدان حائز رتبه های دوم و سوم شدند.

لازم به یادآوری است برگزاری این جشنواره مورد توجه ویژه اتحادیه جهانی پست قرار گرفت و خبرهای مربوط به آن در رسانه های این اتحادیه، برای کشورهای عضو اطلاع رسانی شد.

کتابی از مجموعه آثار منتخب نخستین جشنواره کاریکاتور کبوتر زرین نیز تدوین و چاپ شده که علاقه مندان می توانند فایل PDF آن را از اینجا دریافت نمایند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 215
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران