صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516994 تاریخ : 1399/05/09-17:25:05
,10025,
جشنواره «عید تا عید» بیمه ملت

جشنواره «عید تا عید» بیمه ملت

جشنواره «عید تا عید» بیمه ملت به مناسبت عید سعید قربان و عید سعید غدیر از تاریخ 10 مرداد آغاز می شود و تا 18 مردادماه ادامه دارد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، جشنواره تخفیف های ویژه انواع بیمه نامه های این شرکت، با عنوان جشنواره «عید تا عید» به مناسبت دهه مهرورزی، از روز عید سعید قربان تا عید غدیربرگزار می شود.

بر این اساس، متقاضیان می توانند انواع بیمه نامه بدنه خودرو، مسئولیت حرفه ای و آتش سوزی را در این جشنواره با تخفیف ویژه بین 10 تا 25 درصد، خریداری کنند.

گفتنی است؛ در این جشنواره، بیمه بدنه خودرو با 10 درصد تخفیف، بیمه آتش سوزی منازل مسکونی با 15 درصد تخفیف، بیمه آتش سوزی غیرصنعتی با 20 درصد تخفیف، بیمه آتش سوزی صنعتی با 25 درصد تخفیف، بیمه مسئولیت حرفه ای با 15 درصد تخفیف، بیمه عمر زمانی با 20 درصد تخفیف، بیمه حوادث انفرادی با 24 درصد تخفیف و بیمه حوادث خانواده با 24 درصد تخفیف در دهه مهرورزی، از سوی بیمه ملت به متقاضیان ارائه می شود.

گفتنی است؛ بیمه ملت این جشنواره را با هدف افزایش فرهنگ بیمه و به منظور بهره مندی همه اقشار جامعه از خدمات بیمه ای برگزار می کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران