در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521407 تاریخ : 1399/07/24-16:15:24
,11,
جزئیات پرواز فوق العاده تهران-رم اعلام شد

جزئیات پرواز فوق العاده تهران-رم اعلام شد

پرواز فوق العاده تهران-رم دو هفته دیگر از مبداء فرودگاه امام خمینی (ره) انجام می شود.

به گزارش بانک و صنعت، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» اعلام کرد: در پی شیوع کرونا و تقاضای هموطنان برای مراجعت به کشور و با توجه به صدور مجوز پرواز از سوی سازمان هواپیمایی کشوری ایتالیا، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» در روز پنجم آبان ماه (26 اکتبر) یک پرواز فوق العاده به مقصد فرودگاه رم انجام می دهد.

این پرواز فوق العاده در ساعت 7:20 با شماره پرواز 739 فرودگاه امام خمینی (ره) را ترک و در ساعت 10 به وقت محلی وارد فرودگاه رم می شود.

پرواز بازگشت در همان روز با شماره پرواز 738 در ساعت 11:30 به وقت محلی از فرودگاه رم پرواز و در ساعت 19 در فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به زمین می نشیند.

مردم برای خرید بلیت پروازهای هما می توانند به سایت https://booking.iranair.com مراجعه یا با شماره تلفن 46621888 دفتر فروش تلفنی هما تماس بگیرند. انجام این سفر منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی دیگر پروازهای خارجی و داشتن ویزای تحصیلی، کاری یا تابعیت این کشور است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران