در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517038 تاریخ : 1399/05/11-13:22:39
,11,
جزییات شرایط سخت گیرانه ورود مسافران هوایی به ایران

معاون بهره برداری فرودگاهی امام اعلام کرد

جزییات شرایط سخت گیرانه ورود مسافران هوایی به ایران

معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاه امام خمینی (ره) گفت: از چهارشنبه هفته جاری، پانزدهم مردادماه مطابق با 5 آگوست کلیه مسافرانی که از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) قصد ورود به کشور را دارند باید تست منفی کرونا را از آزمایشگاه های معتبر با اعتبار زمانی کمتر از 96 ساعت همراه شان داشته باشند.

به گزارش بانک و صنعت، محمدرضا کریمیان اظهار کرد: براساس مصوبه اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا که به فرودگاه امام خمینی (ره) اعلام شده از پانزدهم مردادماه کلیه مسافرانی که بخواهند از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد کشور شوند، باید تست منفی کرونا را از آزمایشگاه های معتبر همراه شان داشته باشند و از این تست کمتر از 96 ساعت گذشته باشد، در غیر این صورت به مسافران غیرایرانی اجازه ورود داده نشده و بازگردانده می شوند و از مسافران ایرانی نیز تحت شرایط خاصی با هزینه خودشان تست کرونا گرفته شده و قرنطینه می شوند.

وی ادامه داد: مسافرانی که به فرودگاه امام خمینی (ره) وارد می شوند برگه تست منفی کرونا را از آزمایشگاه معتبر همراه نداشته باشند شرایط خاصی برای آنها پیش بینی شده است. اگر این مسافران ایرانی نباشند براساس اطلاعی که از قبل به فرودگاه های دیگر کشورها اعلام کرده ایم اجازه ورود به آنها را نمی دهیم و آنها را باز می گردانیم. البته اگر مسافران خارجی تست منفی کرونا را همراه داشته باشند نیز غربالگری شده و در صورت داشتن علائم با هزینه ایران مجددا تست کرونا از آنها گرفته می شود و 14 روز در قرنطینه می مانند.

معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاه امام خمینی (ره) ادامه داد: برای مسافران ایرانی قدری شرایط متفاوت است یعنی اگر مسافر ایرانی با همراه داشتن تست منفی کرونا در غربالگری های صورت گرفته در فرودگاه امام خمینی (ره) علائم کرونا را داشته باشد با هزینه ایران مجددا از او تست می گیریم و او را به مراکز مشخص شده برای قرنطینه می فرستم تا 14 روز در قرنطینه بماند که البته دستگاه های نظارتی و بهداشتی در قرنطینه ماندن این مسافر را دائما رصد کند.

وی ادامه داد: اگر مسافر ایرانی که قصد ورود به فرودگاه امام خمینی (ره) را دارد همراه خود تست منفی کرونا را با شرایط مذکور نداشته باشد او را بازنمی گردانیم، اما با هزینه مسافر مراحل انجام تست و قرنطینه 14 روزه را برای او اعمال می کنیم همچنین اگر زمان تست برای این مسافران از 96 ساعت گذشته باشد نیز مشمول انجام تست و قرنطینه 14 روزه با هزینه خودشان می شوند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 176
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران