در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521380 تاریخ : 1399/07/24-12:35:13
,10028,
جزییات تردد در معابر 5 شهر دارای منع سفر

جزییات تردد در معابر 5 شهر دارای منع سفر

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا توضیحاتی را در مورد ممنوعیت سفر در پنج شهر کشور ارائه کرد.

به گزارش بانک و صنعت، سرهنگ عین الله جهانی دراین باره گفت: با ابلاغ ستادملی مقابله با کرونا از ساعت 24 شب گذشته تردد در معابر ورودی و خروجی پنج شهر تهران، کرج، ارومیه، اصفهان و مشهد با محدودیت مواجه شده و بر این اساس همکاران من در پلیس راه و پلیس راهور با کمک عوامل انتظامی در مبادی ورودی و خروجی این شهرها مستقر شده اند.

وی ادامه داد: بر این اساس خروج خودروها با پلاک همان شهر از شهر ممنوع بوده و صرفا خودروهای با پلاک دیگر شهرها امکان خروج را دارند. از طرف دیگر خودروهای با پلاک دیگر شهرها امکان ورود به این پنج شهر را نداشته و تنها خودروهای با پلاک همان شهر اجازه ورود به این پنج شهر را خواهند داشت.

به گفته معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا ممنوعیتی برای تردد خودروهای امدادی، انتظامی، درمانی و ... وجود ندارد، اما دیگر خودروها در این پنج شهر باید دستورالعمل ابلاغی را رعایت کنند در غیر این صورت ماموران با حضور در عوارضی ها و ورودی ها و خروجی های شهر از ادامه تردد آنها جلوگیری کرده و آنان را برمی گردانند.

جهانی با بیان اینکه این محدودیت ها تا روز یکشنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت، اظهارکرد: پس از آن با مصوبه ستادملی مقابله با کرونا در مورد آن تصمیم گیری جدید خواهد شد و در این زمینه پلیس به دستورات عمل خواهد کرد.

وی از همکاری مردم قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه مردم تا کنون همکاری خوبی با پلیس داشته اند و به همین دلیل از آنان قدردانی کرده و امیدواریم که این همکاری ادامه داشته باشد.

معاون اجتماعی پلیس راهور با اشاره به دیگر استان های کشور نیز گفت: گرچه در این پنج شهر که مرکز استان های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان غربی و البرز هستند محدودیت سفر گذاشته شده است، اما درخواست ما از تمام مردم این است که در این ایام با توجه به شرایط کرونا از انجام سفر پرهیز کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 175
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران