صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520832 تاریخ : 1399/07/15-11:33:09
,10028,
جزییات آغاز خرید اقساطی لوازم خانگی توسط بازنشستگان کشوری

افتخاری مطرح کرد؛

جزییات آغاز خرید اقساطی لوازم خانگی توسط بازنشستگان کشوری

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ضمن اشاره به امضای هفتمین بسته «طرح یاری» گفت: بازنشستگان صندوق می توانند از تسهیلات خرید لوازم خانگی 30 و 50 میلیون تومانی برخوردار شوند.

به گزارش بانک و صنعت، تفاهمنامه سه جانبه طرح خرید اقساطی لوازم خانگی از سوی صندوق بازنشستگی کشوری، امضا شد و از 20 مهرماه اجرایی می شود. این تفاهمنامه هفتمین بسته از مجموعه بسته های رفاهی و خدماتی صندوق بازنشستگی کشوری در سال جاری محسوب می شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در این مراسم با بیان اینکه «هدف از طراحی و اجرای بسته های طرح یاری، توسعه قدرت خرید بازنشستگان است»، گفت: در کنار این مساله، طرح یاری یک مسئولیت مهم و ملی را ایفا کرده و آن اینکه مدلی مناسب از همکاری استراتژیک میان بخش خصوصی و تولیدی، تامین کنندگان مالی و صندوق بازنشستگی کشوری به عنوان متولی و نهاد حاکمیتی را ارائه کرده است.

اکبر افتخاری با بیان اینکه هدف مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری در این دوره، ارتقای کیفیت زندگی بازنشستگان بوده است، افزود: در این جهت، علاوه بر اجرایی کردن طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری که مرحله دوم آن در مهرماه جاری انجام می گیرد؛ طرح های رفاهی و خدماتی را برای بهبود وضعیت معیشتی بازنشستگان اجرا کرده ایم.

وی با اشاره به اینکه در شرایط اقتصادی کنونی، حتی اجرای طرح همسان سازی و افزایش حقوق بازنشستگان هم مشکلات و نیازهای آنان را برطرف نمی کند، تصریح کرد: در این جهت، با اجرای طرح های رفاهی و خدماتی تلاش کرده ایم قدرت خرید بازنشستگان را تا 30 درصد افزایش دهیم.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به افزایش 30 درصدی میانگین حقوق بازنشستگان عضو این صندوق با اجرای مرحله اول طرح همسان سازی در ابتدای سال جاری، گفت: در این مدت، با اجرای طرح های مختلف خدماتی و رفاهی شامل هفت بسته طرح یاری، توسعه و تقویت بیمه تکمیلی و ارائه تسهیلات مختلف، عملاً توانستیم به همین میزان قدرت خرید بازنشستگان را افزایش دهیم تا در شرایط تورمی موجود، بخشی از نیازها و دغدغه های بازنشستگان برطرف شود.

وی با تاکید بر سیاست صندوق بازنشستگی کشوری در جهت خدمات دهی حداکثری به بازنشستگان، یادآور شد: این خدمات، صرفاً در حوزه اقتصادی و معیشتی نبوده؛ بلکه حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و ارتباطی را نیز در بر گرفته است و اگر مشکلات ناشی از کرونا نبود، طرح های تازه ای را در حوزه های تفریحی و ورزشی به اجرا درمی آوردیم.

افتخاری در ادامه به روند چهارماهه پیگیری و برگزاری جلسات متعدد سه جانبه اشاره کرد و گفت: این طرح بارها بررسی شد، چون جزئیات فنی، قانونی و مالی مختلفی داشت که در این جهت همکاران از بخشی از منافع خود گذر کردند تا خدمت بزرگ و مناسبی به بازنشستگان ارائه شود.

وی افزود: با اجرای این طرح، بازنشستگان کشوری می توانند از 20 مهرماه، در دو سطح 30 و 50 میلیون تومانی کالاهای مورد نیاز خود را سفارش دهند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 127
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران