تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520044 تاریخ : 1399/07/02-12:03:25
,11,
جزییات از سرگیری پرواز ایران ایر به فرانکفورت

جزییات از سرگیری پرواز ایران ایر به فرانکفورت

پس از وقفه چند ماهه، پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" به فرودگاه فرانکفورت از 12 مهرماه سال جاری آغاز می شود.

به گزارش بانک و صنعت، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما"، با شیوع ویروس کووید 19، سازمان هواپیمایی کشوری آلمان برای رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از انتشار این ویروس، بسیاری از پروازهای ورودی شرکت های هواپیمایی از جمله پروازهای "هما" را به فرودگاه های این کشور تا اطلاع ثانوی تعلیق کرد.

با توقف پروازهای "هما" به فرودگاه های فرانکفورت و هامبورگ، پس از چند ماهه مذاکره، سرانجام با پیگیری سازمان هواپیمایی کشوری، مجوز برقراری مجدد پروازهای "هما" از سوی سازمان هواپیمایی کشوری و وزارت بهداشت کشور آلمان صادر شد و براساس برنامه اولین پرواز بعد از 5 ماه وقفه، در روز 12 مهرماه سال جاری انجام می شود.

براساس برنامه ریزی، پرواز "هما" به مقصد فرانکفورت در روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته انجام می شود. این پرواز، با پرواز شماره 721 در ساعت 6 و 20 دقیقه بامداد، فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) ترک و در ساعت 10 و 20 دقیقه (به وقت محلی) در فرودگاه فرانکفورت به زمین می نشیند.

بازگشت این پرواز در همان روز، با پرواز شماره 720 در ساعت 12 به وقت محلی انجام و در ساعت 18 و 50 دقیقه وارد فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) می شود. مسافران برای خرید بلیت پروازهای "هما" می توانند به سایت https://ebooking.iranair.com مراجعه و یا با شماره تلفن 46621888 تماس حاصل نمایند.

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" قبل از شیوع کرونا به سه فرودگاه مهم فرانکفورت، هامبورگ و کلن پرواز داشت که با شیوع ویروس کرونا بسیاری از پروازهای "هما" به مقاصد اروپایی تعلیق شد وصرفاً پروازهایی یکسره برای بازگرداندن هموطنان مقیم انجام می شد. به دنبال پیگیری های صورت گرفته و صدور مجوز پرواز، هم اکنون "هما" براساس برنامه هفتگی به فرودگاه های لندن، منچستر، وین، میلان، مادریدو پاریس پرواز می کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران