در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517062 تاریخ : 1399/05/11-16:03:36
,17,
جزئیات آتش سوزی در نزدیکی مرز مهران

جزئیات آتش سوزی در نزدیکی مرز مهران

به گفته مسئولان گمرک ایران، ساعت یک بامداد امروز محموله ای از مواد سریع الاشتعال کامیون های عراقی در مرز زرباطیه عراق و در نزدیکی مرز مهران دچار آتش سوزی شده است.

به گزارش بانک و صنعت، رسانه های عراقی از وقوع آتش سوزی در چند محموله در مرز مهران خبر داده اند.

این در حالی است که پیگیری این موضوع از گمرک ایران با توضیحاتی از سوی سید روح اله لطیفی سخنگوی گمرک همراه بود که طبق آن، حوالی ساعت یک بامداد امروز در گذرگاه «زرباطیه» در نزدیکی مرز مهران یک کامیون مواد سریع الاشتعال دچار حریق شده و در نتیجه آن سه کامیون دیگر نیز آتش گرفته است، اما تا ساعت 2:30 این آتش سوزی مهار و ظاهرا تا چهار صبح کاملا پاکسازی شده است.

لطیفی افزود: گفته می شود دلیل این اشتعال این بوده که کامیون های حاوی مواد سریع الاشتعال توقف بیشتری نسبت به گذشته داشته اند و با توجه به ماهیت این محموله دچار حریق شده است.

وی یادآور شد: این محموله ها در خاک عراق و در کامیون های عراقی دچار آتش سوزی شده و هیچ گونه ارتباطی به ایران نخواهد داشت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 117
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران