جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518703 تاریخ : 1399/06/11-12:52:35
,17,
جریمه 1814 میلیارد ریالی 34 انبار متخلف استان تهران با اجرای طرح تشدید بازرسی

در مرداد ماه امسال انجام شد؛

جریمه 1814 میلیارد ریالی 34 انبار متخلف استان تهران با اجرای طرح تشدید بازرسی

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: با اجرای طرح تشدید بازرسی از انبارها در مرداد ماه امسال 34 انبار لوازم خانگی، لاستیگ و فولاد کشف شد.

به گزارش بانک و صنعت، سعید محمدی پور با بیان این مطلب، افزود: جمع ارزش کشفیات انجام شده بیش از یکهزار و 814 میلیارد و 560 میلیون ریال بوده که عمده تخلفات احتکار، اخفاء، عرضه خارج از شبکه، امتناع از عرضه است و پرونده متخلفین جهت صدور رای به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

وی تصریح کرد: این طرح براساس مصوبات ستاد تنظیم بازار کشور با حضور دستگاه های همکار شامل دادستانی، سازمان تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، پلیس امنیت اقتصادی و بازرسین سازمان صمت انجام شده که 63 فقره بازرسی و گشت مشترک ماحصل آن در مرداد ماه می باشد.

محمدی پور تصریح کرد: از این انبارها 57 هزار و 395 حلقه انواع لاستیک سواری سبک و سنگین، 709 دستگاه انواع لوازم خانگی و بیش از 7هزار و 500 تن انواع مصنوعات فلزی کشف شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران