تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312102 تاریخ : 1396/10/04-12:52:27
,17,25,
جذب بیشترین سرمایه بخش خصوصی توسط زنجیره فولاد در 4 سال گذشته

جذب بیشترین سرمایه بخش خصوصی توسط زنجیره فولاد در 4 سال گذشته

زنجیره فولاد در 4 سال گذشته بیشترین سرمایه بخش خصوصی را در طرح‌ها به خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛ از ابتدای دولت یازدهم تا پایان مهرماه امسال مشارکت مستقیم بخش خصوصی در قالب یک هزار و 864 طرح ایمیدرو به شش هزار و 500 میلیارد تومان رسید که از این میزان بیشترین مشارکت در ناحیه معدنی سنگان(اجرای 17.5 میلیون تن کنسانتره و 15 میلیون تن گندله) با 3 هزار و 551 میلیارد تومان بوده و پس از آن اپال پارسیان با هزار و 36 میلیارد تومان در رتبه دوم قرار گرفته است.

همچنین آلومینیوم جنوب و آهن اسفنجی شادگان به ترتیب با400، و 374میلیارد تومان رتبه های بعدی میزان جذب مشارکت بخش خصوصی را کسب کردند.

دیگر طرح های فولاد که جذب مشارکت بخش خصوصی در آنها انجام گرفته است عبارتند از: سپیددشت(مبارکه)، قائنات، نی ریز(غدیر)، میانه(گروه مالی ملت-قبلی)، سبزوار، بافت و الکترود گرافیتی.

از مجموع 6هزار و 500 میلیارد تومان مشارکت انجام گرفته از سوی بخش خصوصی 6هزار و 100 میلیارد تومان در بخش فولاد بوده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 182
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران