تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 338335 تاریخ : 1397/02/09-19:16:29
,10026,
جبران 840 میلیارد تومان خسارت و آزادی 834 زندانی بیمه توسعه توسط بیمه ایران

با بررسی 47 هزار پرونده زیان دیدگان بیمه توسعه تحقق یافت:

جبران 840 میلیارد تومان خسارت و آزادی 834 زندانی بیمه توسعه توسط بیمه ایران

بیمه ایران با رسیدگی به بیش از 47 هزار پرونده زیان دیدگان بیمه توسعه، پرداخت 840 میلیارد تومان خسارت به زیاندیدگان وآزادی834 نفر از زندانیان دیه آن شرکت بیمه ای کارنامه درخشانی در مسیر تسویه پرونده های سنگین شرکت بیمه توسعه از خود بجا گذاشته است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل ازروابط عمومی بیمه ایران؛ در آیین معارفه علی حیدری مسوول جدید واحد اجرایی مدیریت پروژه بیمه توسعه و تودیع خالق شکورمسوول سابق این پروژه ، عباس فراشیانی مدیرکل بیمه های اتومبیل بیمه ایران در ارتباط با رفع مشکلات بیمه توسعه گفت : با همکاری کارکنان بیمه توسعه وکارشناسان مستقر بیمه ایران در ساختمان آن شرکت، در حال حاضر آرامش بر این شرکت بیمه ای حاکم شده و امیدواریم تا پایان امسال این پروژه به اتمام برسد.

وی افزود : طی سالهای اخیر تلاش زیادی در بیمه ایران برای رسیدن به اهداف تعیین شده در راستای سیاست های بیمه مرکزی صورت گرفته و این حرکت در مدیریت جدید نیز با سرعت خوبی تا تسویه کامل مطالبات بیمه گذاران و زیان دیدگان بیمه توسعه ادامه خواهد داشت .

مدیرکل بیمه های اتومبیل بیمه ایران، مدیریت خوب پروژه بیمه توسعه توسط بیمه ایران را نشانگر توانایی مالی وتخصص بالای کارکنان این شرکت دانست وتصریح کرد : اخلاق مداری ، ارتباط خوب واحدهای مختلف واستفاده از کارکنانی که دارای تعاملات زیادی با یکدیگر وبیمه گذاران هستند در این پروژه بسیار مفید بوده وحرکت این شرکت در مسیر خدمات دهی و سرعت کار زیان دیدگان را افزایش داده است .

در ادامه این جلسه، سیدمحمد ناصر مبرقعی دبیر شورای فنی ومطالعات بیمه ایران، آینده نگری وعمق بینش مقام معظم رهبری در دولتی ماندن  بیمه ایران را نشانگر درایت ایشان دانست وتاکید کرد : بیمه ایران متعلق به صنعت بیمه و همه مردم کشور است؛ بنابراین همه باید در حفظ وصیانت از این شرکت تلاش کنند.

وی اضافه کرد :کارکنان وکارشناسان بیمه ایران مستقر در بیمه توسعه باید با کمک وهمکاری مسوولان بیمه توسعه وبکارگیری رهنمودهای مدیرعامل بیمه ایران به بهترین شکل ممکن این کار بزرگ را به انتها برسانند.

همچنین سعید افشاری مدیرعامل بیمه توسعه ضمن تشکر از مدیران ارشد بیمه ایران ومسوول سابق این پروژه گفت: حضور بیمه ایران در این پروژه ملی به عنوان برکتی برای صنعت بیمه، مانع از بروز یک بحران ملی شده است؛ بیمه ایران با اقتدار و انجام کار کارشناسی بسیار بزرگی در یک مدت کوتاه توانسته به خوبی به پرونده ها رسیدگی و با زیاندیدگان تسویه کند .

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از خدمات خالق شکور قدردانی و برای علی حیدری مسوول جدید این پروژه آرزوی موفقیت شد .ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 198
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران