زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 509996 تاریخ : 1399/01/01-09:02:50
,2,
جای شما بر سر سفره عید خالی ست!

جای شما بر سر سفره عید خالی ست!

در حالی سال را تحویل می کنیم که جایتان در کنار ما و بر سر سفره عید خالی ست؛ شمایی که بی دفاع در سنگر اقتصادی و نظام بانکی کشور تمام قد ایستادید و تصویرتان، قابی ماندگار در راه خدمت شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، روزهای پایانی سال پرهیاهوترین و پرجنب و جوش ترین روزهای سال است و بسیاری از ما بدون آنکه دلیل خاصی جز نو شدن و رسیدن بهار باشد، حال دلمان خوب است؛ این روزها را با امید از سر می گذرانیم تا سالی دیگر را در کنار عزیزترین هایمان تحویل کنیم و جریان زندگی را معنا ببخشیم. اما امسال، روزها متفاوت تر از هر سال دیگر به خط پایان می رسد و مهمان ناخوانده نه چندان خوشایند، رنگ و بوی عید را برای بسیاری از ما کمرنگ کرد.

این روزها جامعه بانکی کشور نیز همچون شاغلین بخش درمان، کمر همت بسته تا در کنار مردم باشند و با حمایت از بخش های اقتصادی، تبعات شیوع کرونا بر کسب و کارها را کم و کم تر کنند؛ کارکنان بانک که عاری از هرگونه هیاهو ناگزیر به حضور در محل کار خود هستند تا خللی در بطن نظام اقتصادی کشور پیش نیاید و همچنان بانکداری بر مدار فعال و پویای خود بماند.

سال جدید جای تعدادی از کارکنان بانک در شعبه خالی ست و گرچه تک تک این همکاران خدوم و فداکار، نقشی ماندگار و الگویی فراموش نشدنی در تارک درخشان شبکه بانکی کشور خواهند بود اما بار غم نبودشان بر دل سنگینی می کند.

فراموش نکنیم در این روزهای بحرانی، علاوه بر کادر درمانی، بانکداران بیش از سایر اقشار دیگر در معرض ابتلا به ویروس کرونا قرار دارند و هر روز بر تعداد جان باختگان نیز افزوده می شود و این آمار به 21 تن رسیده است.

گرچه عملیات پیشگیرانه و تمهیدات بهداشتی در شعب بانک ها می توانند در این روزها بسیار مثمر ثمر باشند اما مقابله با بحران امروز، عزمی فراتر و گستره ای وسیع تر از یک بانک و یک نهاد و یا حتی یک شهر می طلبد و آن هم همدلی و همراهی اجتماعی از سوی تک تک افراد جامعه است.

کارکنان شبکه بانکی در بسیاری از بزنگاه های تاریخی و البته سخت و سرنوشت ساز همانند دوران تحریم ها دوشادوش مردم بودند و این بار انتظار می رود مردم دست یاری به سمت خدمتگزاران خود دراز کنند.

در خانه می مانیم، به شعب بانک ها نمی رویم و بانکداری الکترونیک و دیجیتال را جایگزین مراجعه حضوری به شعب می کنیم تا صندلی دیگر در شعبه خالی نماند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران