صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518043 تاریخ : 1399/05/28-09:22:46
,11,
جاده های سه استان بارانی است

جاده های سه استان بارانی است

مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور از بارش پراکنده باران در برخی از جاده های استان های اردبیل، گیلان و مازندران خبر داد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از مرکز مدیریت راه های کشور، آخرین وضعیت جاده های شمالی از تردد روان در جاده های هراز، فیروزکوه، چالوس، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین-رشت مسیر رفت و برگشت خبر می دهد.

هم چنین جاده های شمالی دارای مه گرفتگی در ارتفاعات است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین- کرج- تهران محدوده های پل فردیس و پل کلاک خبر می دهد.

در شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2هزار و 236 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، میزان تردد نسبت به روز قبل 0.4 درصد افزایش داشته است.

سهم وسایل نقلیه سنگین از این تردد 15.7 درصد، اوج تردد بین ساعت 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعت 4 تا 5 انجام شده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعت مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران