در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512677 تاریخ : 1399/02/23-09:32:38
,11,
جاده های بیش از 5 استان بارانی است

جاده های بیش از 5 استان بارانی است

بر اساس گزارش مرکز راه های کشور، بارش باران در جاده های بیش از پنج استان کشور ادامه دارد و تردد در جاده های شمالی بدون ترافیک گزارش شده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به استثنای جاده های مسدود و ممنوع، مابقی جاده های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه روز گذشته، آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار 288 تردد شمار فعال در جاده های برون شهری، نسبت به روز قبل1.3 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 17.2 اوج تردد بین ساعت 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعت 3 تا 4 صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعت مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت جاده های شمالی نیز ازتردد روان در جاده های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت خبر می دهد.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس خبر می دهد.

ترافیک سنگینی در آزادراه کرج - تهران محدوده های گرمدره و ایران خودرو و ترافیک سنگینی در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس گزارش شده است.

جاده های چالوس، فیروزکوه و آزادراه رشت - قزوین دارای بارش باران و جاده های هراز و آزادراه تهران - شمال صاف گزارش شده استآخرین وضعیت جوی نیز از بارش باران در برخی از جاده های استان های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی خبر می دهد.

آزادراه تهران - شمال (قطعه یک)، واقع دراستان تهران از تاریخ 20 فروردین تا قبل از تعطیلات عید فطر از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد، به غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرای عملیات تکمیل تجهیزات جانبی، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج - چالوس، هراز و فیروزکوه انجام می شود.

محور قزوین - همدان (کیلومتر 110) مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین لاین روبرو به صورت دو طرفه انجام می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 226
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران