سازمان خصوصی سازی طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 465146 تاریخ : 1398/03/01-13:44:58
,10028,22,
جابجایی 38 روستای خسارت‌دیده از سیل در لرستان

جابجایی 38 روستای خسارت‌دیده از سیل در لرستان

معاون استاندار با اشاره به جابجایی 38 روستای خسارت‌دیده از سیل در لرستان، گفت: یازده هزار خانه در روستاهای سیل‌زده درجاساز می‌شوند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، احمد مرادپور با اشاره به وقوع سیل فروردین‌ماه امسال در لرستان، گفت: یازده هزار واحد مسکونی در 1120 روستای آسیب‌دیده ازسیل به‌صورت درجاساز احداث می‌شوند.

وی با بیان این‌که در سیل اخیر به 1600  واحد مسکونی روستایی آسیب وارد شده است، افزود: از این تعداد 1120 روستا در جاساز است و 38 روستا نیاز به جابجایی دارد.
مرادپور با اشاره به جابجایی کامل هفت روستای سیل‌زده در لرستان، ادامه داد: تاکنون مشکل تأمین زمین پنج روستا حل شده و در حال تهیه نقشه و تسطیح هستند و برای روستاهای ملاوی و بابازید تاکنون زمینی تأمین نشده و پیگیری‌های لازم ادامه دارد.
معاون استاندار لرستان با اشاره به این‌که اولویت بازسازی با واحدهای تعمیری، درجاساز و جابجایی بود، افزود: تاکنون 430 واحد برای درجاسازی پی‌کنی شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 220
کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه