جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 445862 تاریخ : 1397/10/24-11:38:13
,1,
جابجایی مکانی و تغییر نام شعبه بعثت بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان زنجان

جابجایی مکانی و تغییر نام شعبه بعثت بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان زنجان

در راستای ارائه ی خدمات بانکی بهتر و مطلوبتر به هموطنان ارجمند و شهروندان گرامی در استان زنجان، با لحاظ نمودن اصل توزیع جغرافیایی و مکان یابی مناسب، شعبه بعثت زنجان جانمایی و فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، مدیریت شعب استان زنجان به منظور تسهیل در دسترسی مکانی به شعبه بعثت و با هدف ارائه خدمات مطلوب بانکی به شهروندان و مشتریان و جلب رضایت حداکثری آنان، به بهسازی و تجهیز این شعبه در مکان جدید اقدام کرد.

در این راستا، شعبه قدیم بعثت به مکان جدید منتقل شد و با نام شعبه خرمشهر(کد 4215) فعالیت خود را با حداکثر توان و ظرفیت ادامه داد. بر این اساس، شعبه خرمشهر در مرکز استان زنجان به آدرس: زنجان، خیابان خرمشهر، پایین تر از میدان هنرستان، پلاک 317 و 319 و با شماره تلفن 33774377-024 و شماره تلفکس 33774254-024 آماده خدمت به هموطنان گرامی و شهروندان عزیز می باشد.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 168
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران