در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512061 تاریخ : 1399/02/13-16:20:12
,1,
ثبت نام و خرید واحد های صندوق سرمایه گذاری (ETF) از فردا در سایت بانک صادرات ایران آغاز می شود

ثبت نام و خرید واحد های صندوق سرمایه گذاری (ETF) از فردا در سایت بانک صادرات ایران آغاز می شود

سامانه ثبت نام و خرید واحد های صندوق سرمایه گذاری (ETF) بانک های صادرات ایران، ملت، تجارت، بیمه البرز و بیمه اتکایی امین از فردا در سایت بانک صادرات ایران آغاز می شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، با راه اندازی این سامانه در سایت بانک به نشانی: www.bsi.ir، مشتریان و عموم هموطنان می توانند با مراجعه به این سامانه با ارائه کد ملی و شماره شبای حساب خود، اطلاعات هویتی خود را تکمیل و برای خرید تا سقف 20 میلیون ریال با تخفیف 20 درصدی اقدام کنند.
در همین راستا، متقاضیانی که کد بورسی ندارند، فرصت دارند با ثبت نام در سامانه سجام و مراجعه به شعب منتخب بانک صادرات ایران در سراسر کشور یا دفاتر پیشخوان دولت، کد بورسی خود را جهت معامله واحدهای خریداری شده در بازار سرمایه دریافت کنند.
بر اساس تصمیمات دولت، باقیمانده سهم دولت از سهام 13 شرکت بورسی در قالب واحد های سه صندوق قابل معامله در بازار سرمایه، در اولویت واگذاری قرار دارد. در این میان یک نوع صندوق تحت عنوان صندوق مالی به عرضه سهام گروه بانکی و بیمه ای می پردازد که باقی مانده سهام دولت در بانک های صادرات، ملت و تجارت و همچنین باقی مانده سهام دولت در سهام بیمه البرز و بیمه اتکایی امین واگذار خواهد شد. گروه دوم صندوق های قابل معامله پالایشی ها هستند که در این نوع صندوق نیز باقی مانده سهام دولت در پالایشگاه های تبریز، اصفهان، بندرعباس و تهران عرضه خواهد شد. در گروه سوم نیز صندوق های خودرویی و فلزی شامل باقی مانده سهام دولت در گروه خودرو و فلزات بوده که قرار است سهام ایران خودرو و سایپا و همچنین فولادمبارکه اصفهان و ملی مس ایران از طریق آن عرضه شود. توسعه فرهنگ سهامداری، مشارکت بیشتر مردم در اقتصاد و کمک به «جهش تولید» از طریق واگذاری بقیه سهام دولتی شرکت های بورسی وارد فاز جدیدی شده است.
در این راستا، بیش از 50 شعبه منتخب بانک صادرات ایران در سراسر کشور نیز آماده ارائه انواع خدمات کارگزاری بازار سرمایه هستند.

نشانی شعب منتخب بانک صادرات ایران جهت دریافت کد بورسی و احراز هویت سامانه سجام از اینجا قابل دریافت است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران