در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519068 تاریخ : 1399/06/17-14:10:33
,15,10028,
ثبت بیش از 400 نیاز فناورانه شهرداری تهران در سامانه «باهم»

ثبت بیش از 400 نیاز فناورانه شهرداری تهران در سامانه «باهم»

شهرداری تهران با همکاری مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، طی انجام یک پروژه مطالعاتی، 418 نیاز فناورانه و نوآورانه شهرداری را شناسایی و در سامانه «باهم» بارگذاری کرده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، در شهریور ماه 1398 از طریق یک پروژه مطالعاتی، شناسایی و مستندسازی نیازهای فناورانه و نوآورانه شهرداری انجام شد و پس از آن سازمان فاوای شهرداری تهران و مرکز تهران هوشمند به عنوان متولیان هدایت و راهبری برنامه «تهران هوشمند»، اقداماتی در جهت ساماندهی و عملیاتی کردن رفع این نیازها انجام داده اند.
با هدف پاسخگویی به نیازهای شناسایی شده تا کنون نزدیک به 300 تفاهم نامه در موضوعات مختلف شهری و فناوری مابین شرکت های مختلف نوآور و به ویژه شرکت های دانش بنیان و زیرمجموعه های شهرداری تهران منعقد شده است و این روند همچنان ادامه خواهد داشت.
این نیازهای فناورانه و نوآورانه در قسمت مسائل فناورانه در سامانه «باهم» به نشانی baham.tehran.ir بارگذاری شده است. تمامی این موارد با جزئیات معرفی شده و قابلیت اشتراک گذاری دارد. همچنین در جهت هوشمند ساختن فرآیند عرضه و تقاضا، فرمی با عنوان «پاسخ به نیاز» روی هر موضوع قرار گرفته است.
گفتنی است سامانه نوآوری و مشارکت شهروندی «باهم» با هدف ریشه یابی مشکلات توسط افراد خبره و دستیابی به راه حل های نوآورانه از طریق داده کاوی و تحلیل بهتر مسائل راه اندازی شده است. در این سامانه که موضوعات مختلفی را پوشش می دهد، سعی بر ایجاد فضای بحث و تبادل نظر در خصوص پیشنهادات یا مشکلات مطرح شده، امکان طرح ایده، راه حل و پیشنهاد بوده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 200
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران